Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 25 évesen újra szingli vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen újra szingli vagyok és nagyon félek?

Figyelt kérdés

5 évig tartott a kapcsolat, ő volt az első. Mindent tud rólam, én is róla, ő volt az első, aki ilyen közel került hozzám. A szerelem elmúlt, de a szeretet és a közös emlékek megmaradtak. A szakításban sok minden benne volt, közös megegyezés és jó döntés, de most iszonyúan fáj.

Itt ülök egy kis lakásban egyedül és csak sírni tudok annyira egyedül érzem magam.

Suliba járok, mellette dolgozom, vannak barátaim, sokszor eljárok, de ezt a fajta magányt nem enyhíti semmi.

És el se tudom képzelni, hogy lesz majd valaki aki igy fog szeretni és ismerni, van egy parám, hogy 25 éves vagyok és mi van ha már futok ki az időből, teljesen össze vagyok zuhanva.

Tanácsok, ötletek, hogy hogy lehetne ez jobb?



2021. nov. 25. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Ezen csak az idő tud segíteni.

Nyilván oka volt hogy miért lett vége, gondolj arra, amikor nagyon elfog a szomorúság és hiányzik.

2021. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, a legtöbben pont ugyanezt gondoltuk egy szakítás után. És a legtöbben pár hónap után mással voltunk boldogok.

A legjobb, amit tehetsz, hogy minél jobban lefoglalod magad, hogy teljen az idő minél gyorsabban.

2021. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legrosszabb állapota a feldolgozás fázisának, ezen is túl kell lenni. Tudom hogy nehéz de nézd úgy hogy ez után szépen lassan átmegy majd elfogadásba amivel egy nyugodtabb időszak jön majd.

Még friss a szakítás?

Ha nagyonegvisel az otthon töltött egyedül lét, intézd úgy hogy a lehető legkevesebbet legyél otthon, barátok, sport bármi ami leköti a figyelmed.

Kicsit pozitívan nézve lehet a következő kapcsolatod lesz az akivel a hátralévő életedet töltöd.

25 évesen még ne aggódj az idő miatt.

Kitartást és fel a fejjel :)

2021. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan már. 29 évesen találtam meg a párom néhány hosszú kapcsolat után, 31 évesen házasodtam. :)
2021. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanígy voltam, 25 évesen, csak egy 8 éves kapcsolattal, és ő dobott ki.

Amit tudnod kell, hogy most baromira rossz lesz. Ne is próbáld meggyőzni magad, hogy fogod tudni kezelni, mert nem egyszer fog visszarántani egy közös emlék, egy álom, egy illat. De azt is tudnod kell, hogy mindenhez kell egy folyamat, és attól, mert most még ebben a fázisban vagy, nem fogsz örökké szomorkodni.

Kicsit meg kell békélni vele, mert úgy fog majd elmúlni.

Én nagyon sokáig dacolódtam, megkerestem, tartottuk a kapcsolatot, majd kölcsönösen elkezdtük féltékennyé tenni egymást. És volt egy pont ahol elszakadt nálam a cérna. Leírtam neki tök őszintén, hogy valószínúleg már soha senkivel nem lesz ilyen kapcsolatom, lehet másmilyen igen, de ilyen nem. Úgymond megtisztítottam a lelkemet. Nem szerelmet vallottam, hanem tök őszintén leírtam, hogy nekem nem megy ez a "jól vagyok nélküled, bulizok és pasizok". Amire ő is megnyílt, ő is leírta. Átsírtam utána egy-két hetet. Rossz volt, aláírom, de nem is próbáltam tenni ellene, tudtam, ha ez most nem jön ki, utána elfolytva úgyis hordozni fogom.

Aztán kerestem új hobbit, elkezdtem sportolni, történeteket írni, rendbe szedni az önbizalmamat (baromi nagy meló) és talán most érzem úgy, egy év után, hogy már eljutottam arra a szintre, hogy nem tudok sírni miatta.

Még mindig szétszakítja a szívem, még mindig vissza tudnak húzni dolgok, DE megbékélek vele. És 8 év kapcsolat után az hogy így állok 1 évvel a szakítás után szerintem egész jó :D


Ha nagyon nem megy én még pszichológust is javasolnék, ha nincs kedved elmenni konkrétan szakemberhez, sok pszichológus beszél youtubeon videókban, vagy írt könyvet. Nekem azok is segítettek. Lényeg, hogy éld meg az érzéseidet, és tudd, hogy azzal, hogy most megéled, a későbbi énedet kíméled meg hogy hordozd tovább, és most leveszed a későbbi éned válláról a terhet, hogy később könnyebb legyen neki. Nem tudom mennyire érthető :D

2021. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, tényleg! Jó volt olvasni ezeket.
2021. nov. 25. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy, ugye?
2021. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
A szeretet is valami. Nem érdemes szakítani, újra kell kezdeni. Szerelem nélkül is lehet. A közös múlt fontos.
2021. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3,5 évig tartott, nemrég lett vége, ugyanígy érzek én is. Bár találkozunk még, sőt én dobtam ki mert jó okom volt rá, de sajnos gyenge vagyok és örülnék ha ezt valahogy újra lehetne kezdeni, de jelenleg ez biztos hogy nem így lesz. Azon gondolkozok hogy valameddig elleszek így, aztán ha úgy kell történnie akkor majd jön valaki más aki miatt úgy érzem hogy feladhatom ezt, ha meg nem akkor egyértelmű hogy ezzel kell kezdenem valamit. Ha nincs valami nagyon jó okod rá, te semmiképp ne kövesd el ugyanezt a hibát, csak tedd a dolgod és egyszer csak azt veszed észre hogy már készen állsz egy új emberre.
2021. nov. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért futnál ki az időből, 20-30-40-50-60 pluszosan is esnek szerelembe emberek.
2021. nov. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!