Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Van erre a problémára megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 30(F) Éves lettem idén, lelki gondjaim vannak sok mindenen mentem keresztül, keresem a válaszokat arra, hogy miért alakultak így a dolgok. Nem rég ért véget egy 1 éves kapcsolatom ott a nő akiért odáig voltam szeretett ki belőlem így fogalmazva hogy ő már "nem szerelmes belém és nem boldog ebben a kapcsolatban" de én még akartam volna folytatni, (de közben gondoltam magamban már mással lehet, vagy igaz volt ez az elképzelés vagy nem.. igaz féltékeny voltam ) de előtte még volt egy 6 éves kapcsolatom ahol már menyasszonyom volt az illető (itt egyáltalán nem voltam féltékeny csak az ő szavaival élve a kapcsolat végére "én már nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban") Mind a két kapcsolatomban irodai alkalmazottak voltak magas pozícióban, ott nagyon sok mindenkivel tudtak kontaktolni az életben, én sajnos olyan munkában vagyok ahol ez a lehetőség nem adott.. nincsenek olyan hogy céges bulik vagy csapatépítők.. Félek attól hogy már nem lesz senkim ebben az életben mert már kiöregedtem nem lesz már fiatalabb barátnőm akiért úgy odáig lennék mint az előző kapcsolataimban amiből még gyerek is lehetne, és társkeresőn az úgynevezett "húspiacon" már nem jönnek olyan nők akik úgy tetszenének mint az előző kapcsolataimban, ha van is olyan matchem ahol nagyon megtetszik valaki abbamarad a beszélgetés mert gondolom talált magának jobbat.. a korombéli nők már házasok gyerekük van és "boldogok"190 magas jól szituált külsőleg átlagos faszi volnék, vajon a kocka elvan vetve? Buliban sosem találtam komoly kapcsolatot, se ismeretségi körömben se ahol tanultam.. megtalálhatom azt a személyt akivel egy egész életet letudnék élni? én úgy gondolom sürget az idő mivel a nők már idősebb korban csak kockázatokkal tudnak vállalni gyermeket és általában az van hogy az idősebb nőknek jövök be ami számomra fura.. vagy rossz helyen keresgélek? igazság szerint mindkét illetőt ezen a "húspiac" alkalmazáson találtam meg.. Máshol ebben a modern világban nem nagyon lehet szerintem ismerkedni, hacsak nem munkatársain keresztül találja meg az illetőt.. mert mindenki fél nem nyitott(tisztelet a kivételnek) ha élőben pl. leszólítják a metrón vagy a buszon.. főleg 30 évesen

2021. nov. 30. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a korral az ember ízlése is változik, ideális esetben.Tehát egy 30-35 éves férfinek egy korabeli nő is kéne, hogy tetszen.Manapság ilyen idősen szülnek a nők, szóval nincs veszve semmi.
2021. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Párom 30, én 21L. Nincs olyan, hogy ne lenne esély párt találni. Maximum nyitottabbnak kell lenni (pl kor kapcsán felfelé vagy lefelé, meg úgy bármilyen más téren)
2021. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párodat nem egy életre választod, hanem minden egyes nap.
2021. dec. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!