Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha el szeretne hagyni akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el szeretne hagyni akkor inkább hagyjam, ne küzdjek tovább?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel töltött kettő és fél év alatt voltak vitáink, sokszor összevesztünk, de mindig sikerült megoldani a problémákat, bár szerinte ez csak látszólagos volt.

Az utóbbi néhány hétben több kisebb dolog miatt problémát csinált, amiből persze mi más, veszekedés lett. A legutóbbi után akármit tettem, napokig hozzám sem szólt. Hiába írtam neki, hiába hívtam nem válaszolt. Ha elmentem hozzá, akkor se nagyon akart velem beszélni és kijelentette, hogy nem tudja, neki nem igazán van kedve már ehhez a kapcsolathoz. Eddig akármennyire is haragudott mindig keresett, még ha nem is békülés végett, de beszéltünk.

Napokon át próbáltam a lelkére beszélni, hogy ne hagyjuk veszni egymást, úgy érzem hajthatatlan.

Van valami megoldás ilyen esetben?

Sokak szerint egy férfi ne fusson egy nő után, legyen tartása. Nekem rettentően hiányzik, még ha sokszor vitáztunk én akkor is szerettem, ahogy most is. Hagynom kellene, hogy ha ezt akarja, akkor engedjem el bármennyire is fáj, hogy az összes közös tervünket, élményünket veszni hagyná?

24/f



2021. dec. 4. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, hagyd. Belefáradt.
2021. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd, ideje sincs arra hogy átgondolja vagy hogy hiányozz neki mert tudja hogy te mindig futsz utána. Most az egyszer ne tedd, ha nem keres később sem akkor ennek itt a vége, de amúgyse biztos hogy jó ötlet ezt folytatni.
2021. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz a legrosszabb helyzet, én is ilyenben voltam.

Kapcsolatot nem akar már veled, viszont elengedni meg nem akar.

Ha meg beújítanál egy barátnőt, vértigrisként rohanna hozzád.

Sajnos már csak szórakozik veled.

Ha meg hagyod, sérteni fogja az egóját, talán még össze is áll veled ideig óráig.

2021. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt soha nem tudnám róla elképzelni, hogy csak szórakozik velem. Hisz annyira szeretett mindig, még az utolsó hónapokban is.

Nem fér a fejembe, hogy nem szeret már annyira, hogy folytassuk. Viszont megenyhülni sem akar, több mint egy hete.

2021. dec. 4. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aaaannyira szereted, de szemernyi empatia sincs benned:

"több kisebb dolog miatt problémát csinált"


Szerinted ezt o is igy latja?

2021. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel mi is sokat vitáztunk már a vége felé de akármennyire is durván mindig vele maradtam de tudod aztán jött egy pont ahol már azt mondtam elég volt nem akarok tovább kinlódni vele a tököm tele lett az egésszel. Szerintem a barátnődnél is eljött ez a pont amit kénytelen leszel elfogadni.
2021. dec. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!