Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, volt már, hogy pityergéss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már, hogy pityergéssel, lelkifurdalás-keltéssel, netán öngyilkossági fenyegetőzéssel megakadályoztátok, hogy a férfi szakítson veletek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi időt nyertetek vele? És utólag nézve megérte?

2021. dec. 8. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Igen volt
Nem volt ilyen
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy volt, nem vagyok agyhalott.
2021. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fordítottja többször is... Nem értem, hogy alázhatja meg magát egy pasi ennyire.
2021. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
99%
En soha, de ferfi mar tett ilyet velem.
2021. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Iszonyúan kimerítő lelkileg és fizikailag is, főleg ha amúgy gyengéd érzéseid vannak a másik iránt, csak más okokból nem működik a dolog. Senkinek nem kívánom
2021. dec. 8. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mindegyiket én dobtam ki, a férfiaknál viszont bevett szokás. Sőt, még hozzátenném az agresszív, okoskodó meggyőzni próbálást is.
2021. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ó, hogyne nyilván egy kiba**ott szappanoperában élek.
2021. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem szerettem volna érzelmileg manipulálni vagy zsarolni. Volt viszont olyan, hogy ezt gondolták rólam, mert őszintén elmondtam, mit érzek. Bár az az illető szexen kívül soha nem is volt rám őszintén kíváncsi. Többnyire az ilyen férfiak vágták vagy vágják hozzám, hogy hiszti az, amikor levezetem, mit gondolok.

Jelenleg van valakim, őt például nem tudom hova tenni, mert baromi furcsa és legutóbb iszonyat bunkón viselkedett velem. Rákérdeztem, az, hogy eltol magától, most szakítás-e. Erre méltatlankodott, hogy ez nem az, miért lenne az?

Szerintem nekem inkább egyedül kéne megöregednem.

2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sirni sirtam de nem azert, hogy meggondolja magat, hanem mert nyilván szivenuti a masikat egy ilyen szomoru/fajdalmas dolog.

De gondolom a masik fel ezt lelkifurdalas-keltesnek elte meg, szoval en nyomtam egy igent.

2021. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!