Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiaknak általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak általánosságban mikor kezd el hiányozni az exük, ha a férfi szakított?

Figyelt kérdés
Nyilván nem húzható rá mindenkire ugyanaz, de úgy tudom, hogy a férfiaknak később jön el ez az érzés. 4 éves kapcsolatról van szó és, ha a végén már nem is érzett teljes szerelmet, pár héttel a szakítás előtt még biztosan javítani akart a dolgokon.

2021. dec. 9. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Eddig csak én szakítottam, sok javítási kísérlet után, végső megoldásként. Első szakításom 10 éve volt, egyelőre nem hiányzik. De írok ide újra, ha esetleg ez változna.
2021. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Amikor meglátja más pasival vagy amikor pl egy sportkocsival viszi egy másik pasi es azt látja meg, vagy amikor azt látja hogy ki van virulva es szexis es boldog es körül van rajongva más pasik által, stb
2021. dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
*Szóval mikor rájön arra hogy milyen über tuti nőt dobott ki mert hülye volt. Akkor ugy elkezd hiányozni az exük.
2021. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan akkor szerintetek nincs, hogy azért kezd el hiányozni, mert tényleg szerette a hibái ellenére?:(
2021. dec. 9. 22:13
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Nincs. Olyankor az van hogy vqgy beüt egy nagy "bumm", hogy "joisten", kit veszitett el, kit engedett el, mekkora barom volt, vagy nem..
2021. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha szakitok valakivel nem szokott hiányozni, illetve legutóbb is csak egy nagyon nagy megkönnyebbülést éreztem. Kb 2 hónap eltelt akkor tudtam rá semlegesen gondolni. Szóval szerintem nincs ilyen ha egy férfi szakít egy nővel.
2021. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de miért, akkor 4 évig érzelemmentes volt? vagy én ezt nem értem
2021. dec. 9. 23:17
 8/16 anonim ***** válasza:
De biztosan szeretett, csak ha valamiért el últ azzal nem lehet mit csinálni.
2021. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De hogyan tud egyik pillanatról a másikra elmúlni?
2021. dec. 10. 01:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem egyik pillanatról a másikra múlik el. Pl nálam ez egy folyamat. Ameddig még érzel valamit a másik iránt addig vele vagy, de ha olyat mond/tesz vagy egy vita hevében vagy valami mással amivel lerombolja a maradék érzelmeket is akkor lépek. Vissza se nézek.
2021. dec. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!