Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki olyan sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki olyan sokáig harcolt értelmetlenül, hogy végül jól sült le a dolog ?

Figyelt kérdés

Spanom 1 éve sztem minden héten ír az exének, neha csak pár szót hogy hiányzik neki vagy, hogy még "mindig" stb stb

Dumál pár lánnyal, vannak elég jó nők is de látom rajta hogy neki egyikse kell

A csaj 3év utan szakitott vele mielőtt közös ház, vállalkozás beindult volna erre hivatkozva, hogy szeretne egyedül élni még

Nagyon haragudtam a nőre, amúgy szeretni való kedves, szép okos stb stb

haveromnak elég rossz családja volt évekig nyomta a kábszit is nem olyan underground szinten hogy herbal stb hanem inkább a magasabb kategóriákban a nő pár hónap alatt kihozta belőle a jó embert és elindult a helyes úton de most minél több idő megy el annál inkabb azt érzem hogy teljesen elértektelenedett neki az élet sőt még én is pedig azért én ott voltam vele amikor tudtam, nekem is meg van a saját életem de meg van ez a "együtt kezdtük és ott vagyunk amikor csak tehetjük dolog"

Volt pár barátnője de ez most neki nagyon bekattant úgy érzem...

Egyébként tök normálisan elvan de ha szóba jón a nő vagy nők akkor eluralkodik egy nagyon mély sötét chakra a társaságra aztán ha még iszik is rá már ír is neki és be nem áll a szája hogy ő akkor is menni fog és akkor is vissza fogja szerezni

kajak azt hittem nekik már gyerekük is lesz annyira egy lelki síkon voltak, tökéletesen értették egymást még is kicsuszott a dolog szerintem azért mert spanom tulságosan beleakart ülni

Gondoltam írok ide aztán megmutatom neki, mit mondanak az emberek :D :D

Mit gondolhat azért a nő is ? Azért ha választasz egy palit és vágod miket élt át és hogy mik a tervei mi az álma, akkor a közepén kell az egészet szétbaszni mert ő meg akar mást faszt?

kiégtem, persze spanom is nyomi szerintem bármikor kaphata külsöleg legalabb ugyan olyan nőt és amugy egyik legbevallalosabb pali akarmikor akarmilyen csajhoz oda megy de kajak megrottyan az egész ha rá térnek komolyabban dolgokra vagy ha belekerülnek egy mélyebb beszélgetésbe

Volt már pszichologusnal, de azt mondta semmit nem ért és tudja hogy nem normális amit csinál, de ő ezt akarja és addig megy amíg bele nem hal :D

Azért írtam kacagós jeleket mert én hetente végig hallgatom ezt és mára már ezért is csak imádni tudom őt 15éve vagyunk barátok

köszi előre is a válaszokat



2022. jan. 17. 11:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

De amúgy a nő vissza ír neki van hogy aznap van hogy napokkal később vagy hogy nem

De előbb utóbb mindig vissza ír

Ahogy én láttam általában normálisan próbálja elmondani spanomnak hogy ő mit érez

Kedves el tűnik olyankor de szerintem nincs már esély

2022. jan. 17. 12:04
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok, de az írásképed alapján a huszas éveitek elején-közepén járhattok.


Mindenkinél van ilyen, ezen át kell esni. Főleg, ha nem ő szakít a másikkal. Majd az idő megoldja.


Ha felnőtt életet akartok felnőttként is kell viselkednetek.

2022. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

23 évesek vagyunk

Persze persze én is ezt mondtam neki de ő nem gondolja ezt

2022. jan. 17. 12:18
 4/19 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja nincs ez kőbe vésve sehol
2022. jan. 17. 13:07
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy írhatunk itt bármit, a haverod sztem túlzottan instabil mentálisan ahhoz, hogy átgondolja, te meg elfogult vagy, és ezért ekézed a nőt azért, mert merte a saját boldogságát nézni a haverodé helyett. Joga volt lelépni, ha már nem érezte magát jól a kapcsolatban, ezt meg illene tiszteletben tartani a haverodnak, mert így görcsös sztalker zaklató görény, hogy nem hagy nyugtot a nőnek. Pszichológushoz kellene elvinni a srácot.
2022. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha szenvedni akar, szenvedjen. Majd egyszer elég felnőtt lesz ahhoz, hogy elengedje, és megtanuljon úgy emlékezni rá, mint egy szép emlék a múltból. Ha tényleg annyira összeillettek volna, akkor együtt lennének. A lány viszont kidobta egy mondvacsinált indokkal, egyértelmű, hogy az ő részéről nem volt ez olyan nagy szerelem.
2022. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyértelmű, hogy elfogult vagyok. Hiszen Mellette nőttem fel és szeretem

Volt pszichologusnal de semmit nem tudtak vele kezdeni. Sőt kis irigykedéssel mondom sokkal nagyobb mind az intelligenciaja mint az érzelmi intelligenciaja mint nagyon nagyon nagyon sok más velünk egy idősnek

Még így is sokszor sokkal higgadtabban és racionálisabban lát dolgokat min egy corvinuszus kocka, jó munkája van és konkrétan nem is értem miért viselkedik így ő egyszerűen eldöntötte ,hogy neki ő kell ha szakad ha törik. De mondom nem latszik rajta ez az egész csak ha feljön témának.

És most talán még jobban a védelmére kelek, de a pénz sose volt kérdés

olyan helyekre vitte ahova mas 23 éves nem került volna csak úgy magától és sok dolgot láttak együtt, konkrétan filmet lehetne csinálni az életükből, ilyen szerelmes filmet mint a felhők felett 3mel :D ezért vagyok én is haraggal a nő iránt ,hiszen semmi de semmi olyan indoka nincs azóta se hogy mi nem tetszett vagy mi volt sok neki csak egyszerűen ő kiváncsi másra

És valljuk be öszintén emberek.. 2022-van szoktatok olvasni vagy hallani velünk egy idős kapcsolatokrol ?:D velejéig pusztulat az egész generáció ha nem is az egész de 70-80%a selejt és betegebbnél betegebb dolgokat művelnek egymással

itt egyetlen beteg dolog van hogy ő eldöntötte hogy 3 év utan miutan majdnem közös ház és vállakozást is inditott egyszerűen eltűnt az életéből a nő, akivel totaláisan egymásnak teremtettek és nem tudja felfogni hiszen ideologiai reformra vezette rá és egy élet biztosítás volt, hogy közösen tudtak álmodni xdd oké sokat kokozott és egyebek de ezen kivül semmit nem tudott a dokise mondani

lehet igy fog meghalni hogy belé lesz szerelmes :D :D

2022. jan. 17. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
De miért kellene racionális oknak lennie arra, hogy már egyszerűen nem boldog? A szerelem sosem racionális dolog. Ha az lenne, nem lenne egy gyökér zaklató a kedves országos cimborád, mert belátná, hogy amit csinál, az nem normális.
2022. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Viccet félre téve köszönöm a válaszokat


DE Még mindig keresem azt az embert akinek ez összejött :D Legyen már egy pozitiv dolog is ebben, mindenki csak azt hajtja hogy tiltás törlés szép emlék engedd el stb

Ezt igy nem fogom neki megmutatni mert felesleges lesz :D Csak rontok a helyzeten xddd

2022. jan. 17. 15:46
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze, mondogasd még te is neki, hogy ne adja fel, hátha egyszer elborult az agya a kokós baridnak.
2022. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!