Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy még nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még nem tudom elfogadni, hogy szakított velem?

Figyelt kérdés
4 napja szakított velem a barátom. Az első két nap úgy voltam vele, hogy rendben, ez így alakult, de aztán elkezdett egyre jobban hiányozni, és reménykedni, hogy talán még meggondolja magát, lehet a jövőben még keres, stb, miközben én is úgy gondolom, hogy ez volt a helyes döntés, de szerintem még mindig a tagadás fázisában vagyok, és nem tudom egyszerűen elengedni. Ez mennyi ideig normális? Vagy majd idővel magától sikerül elengedni?

2022. jan. 20. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. 4 nap az semmi, hetek, hónapok is eltelhetnek, mire ilyesmit feldolgoz az ember. Ha már most azt mondod ez volt a helyes döntés, vihar sebesen el fogod tudni felejteni.
2022. jan. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyorsan nem tudod feldolgozni a hirtelen elválást, de te is azt írod, hogy ez volt a helyes, nyilván volt rá ok. Idővel feldolgozod az egészet. Most még a megszokás is összeköt titeket. A szakítás is valamennyire "gyászfolyamat" kell hozzá idő, hogy megemészd.
2022. jan. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

velem 2 hónapja szakitotta a barátnőm én is tudtam hogy ez a helyes 1 hétre rá totál belebolondultam és mai napig hiányzik, néha írok neki de ignorál szóval egyenes az út az elfogadáshoz!

Fáj de ez van sajnos ezt nem lehet irányitani

Kitartást!

2022. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez eltarthat egy ideig.


De azért az aktuális egyéntől is nagyban függ.


Hogy akar e azért tenni bármit is, hogy ez változzon, vagy sem. Csak ül és kesereg, vagy kimozdul , emberek közé megy, dolgozik, próbálja eltölteni azokat az óráit amiket az exével töltött.

2022. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a remény érzését tudatosan el lehet mulasztani?
2022. jan. 20. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyre jobban csökkenni fog.


De ne a képeit nézegesd , ne menj fel minden nap az instájára.. :)


De mindenképp keress elfoglaltságot.


És este ne a szerelmünk Lapjait nézd

2022. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

Belefáradsz rajta gondolkodni

nekem kajak már fáj arra gondolni hogy milenne ha vissza jönne stb

egy olyan pont lesz az életedben amire egyre inkabbmar csak gondolni se akarsz aztan elöbb utobb közönys lesz és már nem fog annyira fajni


Dolgozz,sportolj, csináld a hobbid amit szeretsz, menj el kicsit vásárolni vegyel valamit magadnak legéyl a családdal

és a legfontosabb hogy nem vagy egyedül, sokan átéltük ezt és sokan most is átéljük! tudjuk menniyre rossz és menniyre fájdalmas de fel a fejjel és gondolj arra hogy ennek igy kellett lennie ha egymás nagy szerelmei lennétek akkor ez nem tortent volna, vlaami jobb vár rád hidd el. lehet nem most hanem pár hónap vagy év múlva de nem kell aggódni.

Ez az időszak arról fog szólni, hogy önismeretet tanulj és javits a hibákon

Sok sikert mindenhez és bármi van nyugodtan irhatsz!


UI: előzőnek igaza van , tudjuk hogy van egyfajta fájdalomcsillapitó hatása ha nézegeted a képeit vagy ha vissza vissza tekintesz rá de tényleg nem jó dolog! csak ront a helyzeten és bármenniyre ugy vagy vele hogy mar ugy is mindegy nem mindegy! egy kis idő múlva 1-2-3 hónap múlva minden rendbe lesz. Előtte is volt élet és utána is lesz! Szeresd meg önmagad hiszen egyedül is pontosan annyit érsz mint vele!!!

2022. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok erőt adott most.
2022. jan. 20. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!