Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elengedem visszajön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elengedem visszajön a nő? Ha nem keresem az hatásos? Hölgyeim elsősorban a ti véleményetek érdekel! A volt párom 26 éves nő.

Figyelt kérdés
Igaz ez a mondás?Meg ha nem keresed vissza jön? Zéró kontakt stb..Annyit olvasni erről a neten,hogy ez beválik.Mondjuk,hogy ne keressem az nem menne mert van közös gyerek..Így minden nap beszélünk!De csak a gyerekről.

2022. jan. 21. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Nekem eddig az összes volt csajom megjelent, hogy visszakuncsorogja magàt. Szoval van benne valami.

De kèrdès hogy minek. Ha egyszer elb*szta akkor màr kàr rinyàlni.

Èn vagy elküldtem melegebb èghajlatra, vagy jàtszottam egy kicsit velük. (Nem vagyok követendő pèlda :D)

2022. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

ez a taktika nem a te helyzetedre van kitalálva... sima szakításnál, amikor nincs gyerek, lehet megpróbálkozni azzal, hogy boldog, irigyelni való életet élsz, amit a volt párod lát és úgy érezheti: milyen jó lenne, ha veled megélhetné ezeket. Ehhez hozzájön a szakítás utáni érzelmi tornádó és a kettő együtt okozhatja, hogy visszajön.

Nos, te a esetedben a gyerek miatt folyamatosan kapcsolódsz vele, így ez nem fog működni. Nem tudom mit rontottál el, de ilyen taktikázással nem fogod helyrehozni.

2022. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő nem bumeráng.🙂 Attól, hogy elengeded, nem feltétlenül jön vissza. Inkább nem, mint igen.
2022. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem írtad meg mi volt a szakítás oka

Én mint nő írok ha nem keresed vagy ha keresed az ő számára mindegy ha komolyan gondolta hogy vége

Sőt én ilyenkor még örülnék hogy hanyagolsz

A gyerek az nem köt össze senkivel csak a gyereknek maradtok ti a szülei és kutya kötelességetek gondoskodni róla ferre téve a ti saját êleteteket míg nem felnött nincs önnáló megélhetése

A késöbbi életében majd elválik milyen kapcsolat lessz köztetek Milyen személyisége lessz neki

Ami egyszer vége azt hagyni kel a töltött káposzta jó csak felmelegítve

De mindenki úgy tesz ahogy akar!

2022. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Féltékenység!És teljesen igaza van mindenben!Tudom,hogy hibáztam! köszönöm a válaszodat!

2022. jan. 21. 12:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember legyen az férfi vagy nő játékszernek nézi a másik emberi lényt

Tudod az ember akkor érzi igazán a súlyát annak amít elkövet mikor a következményekkel szembesül

Itt a ti esetekben meg sem probàlnám a békülést mert elveszett a bizalom

Én nem hiszek abban hogy azt vissza lehet szerezni Csak üres szavak aki ezt állítja és ismerek olyat ahol látszólag vissza állt a rend de a bizalom és a szeretet nem

Az egész olyan mint egy rossz film(boldogtalanok)Mond megérte megtenni?

2022. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Nyilván nem érte meg!! Ő jobbat érdemel tőlem!Sokkal jobbat!És igazad van,akkor döbbensz rá mikor már nincsenek ott,és üres a lakás!De megérdemlem,ez a bünti a sok szar miatt amit adtam!De szívemből megbántam!Az újra melegített káposzta?Nos..ismerek olyat akiknél működik!Ha két felnőtt ember között megvan a napi kapcsolat(ami itt nem volt,mert ő inkább a telefont nyomta..amire én persze ugrottam)akkor bármit meg lehet beszélni..De tudod mindenhez két ember kell!Neki is volt rengeteg hibája!Többek között az állandó telefon nyomkodás.En erre ugrottam!Nem tudom van e gyermeked..ha van azt kívánom,ne kelljen átélned azt amit én!De sebet nyalogatni nem szabad,menni az úton tovább és kész!A gyereknek meg mindent megadni ami a kötelesség!Kb..

2022. jan. 21. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Három barátnőm volt ,mind vissza akart jönni, a szakítás után.A nejem, amikor félrement, elváltunk. Míg jogerőre emelkedett, pontosan fél év alatt, 18-szor akarta visszacsinálni, sírva , könyörögve, fogadkozva.

Hasznomra vált, hogy senkinek, sosem adok még egy esélyt. Soha.

2022. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Én simán visszafogadom, ha van értelme. DE! Volt már olyan (igaz csak egy), hogy mindketten tudtuk, hogy értelmetlen lenne folytatni. Akit szeretek az vissza szokott jönni. Van olyan aki ötször jött vissza és mindig örültem neki:) Ehhez az kell, hogy legyen időd és ne aggódj, hogy visszajön-e. Régen pokol volt.
2022. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Két kapcsolatom volt (én vagyok a nő), egyikhez sem mentem vissza.


Az első szakított velem, én meg tudomásul vettem, hogy nem kellek. Nem fogok olyan szekér után koslatni, ami nem vesz fel. Az más kérdés, hogy 2 év után írt, hogy még mindig szeret.


A második egy mérgező kapcsolat volt, évekig együtt voltunk. Annak ellenére, hogy erőt vettem magamon és én szakítottam, pár hónapig még hiányzott, gondolkoztam, hogy ráírok, de szerencsére nem tettem meg.

2022. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!