Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl azon, hogy nem láthatom a kislányomat?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2020 végén mentünk szét végleg, amikor 5 hónapos terhes volt a kislányunkkal. Az ok azaz volt, hogy többször voltak duhkitoresei, öngyilkossági hajlam stb.. Ezt inkább nem részletezném. A kislány megszületett 2021 februárjában akkor kaptam róla 2 db fényképet és egy videót és azóta semmi. Próbáltam velük természetesen felvenni a kapcsolatot, a szülés előtt és után is, ha rajtam múlott volna csak a dolog nekifutottam volna megegyszer hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat mert ő volt az igazi,a sok veszekedés és lelki trauma ellénére is.


Tavaly márciusban atadtam az ügyet egy ügyvédnek és azóta azt próbálom elerni, hogy hadd csinaltathassak egy DNS tesztet, hogy végre enis láthassam a kislányomat, de egyenlőre eredménytelenül mert az anya kijelentette,hogy nem is éltünk párkapcsolatban és nemtudja ő sem hogy ki az apa.


Elsősorban férfiak válaszara lennék kíváncsi,akik hasonló helyzetben vannak/voltak, hogy hogyan tudnak tovább lépni egy ilyen szituáción?!


28/F



2022. febr. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Fiatal vagy mèg, majd találsz egy normális nőt, akivel lesz majd egy normális gyereketek. N
2022. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A bíróságon kérvényezni kell az apaság megállapítását. Ők elrendelik a DNS tesztet.

Milyen zugügyvédet találtál, aki nem indította el azonnal a keresetet?

2022. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen már be lett adva a kérelem a bíróságra, 2021 szeptemberében,mikor otthon voltam Magyarországon,de egyenlőre semmi válasz nincs az ügyről..
2022. febr. 12. 19:12
 4/7 anonim válasza:
100%

Annyira sajnálom, hogy ilyen is előfordult… érdemben nem tudok válaszolni, de remélem minden megoldódik.

23N

2022. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami tisztességes ügyvédet keressél!

Vélhetően kifogtál egy trógert... gondolom a "tanácsadási díjat" már kifizettette veled...

2022. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 1Léna ***** válasza:

Ne add fel!

A kislányodnak szüksége van egy ilyen szerető apukára!

Kérdés, hogy az anyukának a lelki problémái rendeződtek-e vajon nála van-e a gyermeketek?

2022. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem tudok róluk.


Első pár alkalommal ügyvéddel közösen írt levelünket és a telefonos megkeresésüket is zaklatásnak vették,illetve az első perctől kezdve utalt gyermektartas is visszajott zaklatás címszó alatt,ezért sajnos semmi információt nem tudok róluk. Ügyvéd ajánlására nem kerestem őket sehol,mert ha végre egyszer valahára eljut bíróságra az ügy,akkor eloadhatjak,hogy én zaklattam őket.. 🤦‍♂️

2022. febr. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!