Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem keresed vissza jön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresed vissza jön?

Figyelt kérdés
Mit gondol a nő,ha nem keresed!?Vagy teljesen le sz*rod? Szakítás után!

2022. febr. 12. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem szakítás után nem érdekel. Mondjuk ez a körülményektől is függ.
2022. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolja, hogy szakítottatok.
2022. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő akart szakítani akkor nem. Szívás, de ez van. Én is hasonlóban vagyok. Tudom mit rontottam el, tudom mit tennék másként a kapcsolatunkal. Csak azt is tudom, hogy esélyem nem lesz már az életben
2022. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog.
2022. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#Facebook #szakítás #ex-barátnő #Messenger #közös gyerek

Azt, hogy szar alak vagy, a gyerek miatt kénytelenek vagytok kapcsolatot tartani, már ha egyáltalán apának érzed magad.

2022. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Senki nem gondolatolvasó. Ha nem mondod meg neki, mit akarsz, valószínűleg azt fogja hinni, semmit. Ha ő szakított, te vissza szeretnéd kapni, ezt elmondhatod egyszer, kérhetsz tőle egy nyugodt alkalmat, hogy megbeszéljétek, de tiszteletben illik tartani és nem zaklatni, hiszen akit önzetlenül szeretünk nem akarjuk akarata ellenére birtokolni, érzelmileg bántalmazni.

Ha van gyereketek, hagyjátok ki belőle, az ő érdekében ne rendezz sosem jelenetet, legyetek udvariasak egymással. Idővel félre kell tenni a sérelmeket és háborúságot helyett muszáj lesz kialakítani valamiféle fél-baráti viszonyt, különben tönkreteszitek őt.

2022. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ha ebben vagy, akkor ő szakított.

Eszembe jutott erről egy exem, akinek szakítás előtt fél évvel szóltam, hogy változzon, mert ki fogom dobni, ha nem, de nem vette komolyan.

Aztán mikor szakítottam, mert már ránézni is utáltam, akkor próbált ilyenekkel játszmázni, hogy nem keres, féltékennyé tesz, próbált olyannak tűnni, amit fél ève kértem tőle, de már nem érdekelt. Szívességet tett, mikor nem keresett.

Egy nő szerintem ha eljut a szakításhoz, azt több hónap, akár év agyalàs előzi meg, tehát jól átgondolta és végleges.

2022. febr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

7 "próbált ilyenekkel játszmázni, hogy nem keres, féltékennyé tesz"

Vagy csak továbblépet? Ha szeretett volna akkor komolyan vesz és változik nem?

De nem...a női egódnak azt kell éreznie hogy rólad szól minden

2022. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 ha megbocsátasz, èn ismerem a sztorit, nem te:)

Természetesen egyértelmű volt, hogy vissza akar jönni, mivel két játszma között könyörgött.

Szerintem feküdj vissza a kiságyadba vagy igyál egy kakaót, ne füstölögj itt éhgyomorra. Ehhez még korán van a felnőtteknek.

2022. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9 Oké, ha neked ettől kényelmesebb

Látom érzékeny pontra tapintottam. De a lényeg hogy két teljesen ellentétes viselkedést írtál le. Miért nem változott volna meg mikor kérted, ha utánna visszakönyörögte volna magát? De gondolom ha évek múlva megnősül neked arra is az lesz a reakciód, hogy ez a féltékennyé tevésed része.

2022. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!