Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan szakítás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szakítás, hogy nincs kimondva, de az egyik fél fokozatosan átrakja a másikat a barát zónába?

Figyelt kérdés
Egy kb másfél éves kapcsolatról van szó, én vagyok a nő. Az utóbbi időben már nem úgy beszél vellem, mint régen, egyre kevesebbet beszél velem, a találkozásokat hárítja. Amikor rákerdeztem mi az oka (nem volt köztünk veszekedés) akkor az elfoglaltságaira hivatkozott. Minden kedvességemre vagy semlegességet, vagy elutasitást kapok. Amikor tisztázni szeretném vele hogy hányadán állunk, akkor azt mondja nincs semmi gond, csak a munka miatt nem lát ki a fejéből. Nekem nagyon fáj ez a helyzet, az elutasításai. Kedveset írok neki, és nem viszonozza, nem köszöni meg, hanem helyette valamilyen semleges választ kapok de azt is max 1-2 mondat. Én meg úgy érzem, tőrt forgat a szívemben. Tudja hogy én mit érzek iránta, de en most már nem tudom ő mit akar, mert lényegében konkrétan semmire nem válaszol, csak azt érzem nem akar már engem, de megbántani sem akar, pedig ezzel a bizonytalanságban tartassal nagyon is fájdalmat okoz. Nem tudom hogy most ő átrakott engem a barátzónába, vagy mégis mit akar?
2022. febr. 13. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle szakítás létezik: fokozatos, drasztikus, kíméletes és durva is.
2022. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én az egyenesség híve vagyok, ezért nem is tudok mit kezdeni én ezzel a helyzettel, mert tőlem ez távol áll.
2022. febr. 13. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem meri felvállalni a szakítással járó felelősséget.

Tiniknél, fiatal felnőtteknél viszonylag gyakran fordul elő, ha még az érzelmi intelligenciája nem teljesen kiforrott.

Kérdezz rá, kommunikáld felé, hogy ezt érzed. Erre már nem fog tudni kitérő választ adni.

2022. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősen megkérdőjelezem, hogy egyáltalán eddig ez párkapcsolat volt. Aki szeret téged, az veled akar lenni, nincs olyan, hogy a munka, meg az elfoglaltságai után, még keresnie kell rád időt.

Hogy volt ez idáig?

2022. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tini, hanem 40 feletti az illető. Igen, konkrétan rákérdeztem a dolgokra, a helyzetre. Nincs nekem azzal gondom, ha valakinek már nincs rám szüksége, de azt mondja meg egyenesen. A munka dologgal kapcsolatban én is azt érzem amit az egyik válaszoló írt. Ideje mindenkinek arra van, akire amire akarja, ami fontos számára. Ezt is megmondtam neki.
2022. febr. 13. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
40 feletti emberek együtt élnek 1,5 év után. Nem lehet, hogy dugópajti vagy?
2022. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os a kérdésed logikus, de nem, nem "dugópajti" vagyok. Ebben biztos lehetsz.
2022. febr. 13. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es Akkor 1,5 évig hogy működtetek? Írd le pár mondatban.
2022. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Normálisan. Beszélgettünk, találkoztunk, szexeltünk, eljártunk ide oda, akkor is sokat dolgozott, de mindig volt rám, kettőnkre ideje.
2022. febr. 13. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es Ez nem válasz! Legalább magadhoz legyél őszinte.

Ha eddig 2 hetente találkoztatok, megvacsoráztatok, szexeltetek, az nem párkapcsolat. Amennyiben a heti 3-5 változott heti 2-re az fogható elfoglaltságra.

2022. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!