Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van egy kis problémám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám az exemmel, mert nem akar elengedni és nem érti, hogy nem működik, mit tehetek, hogyan kommunikáljak?

Figyelt kérdés

Sokszor elmondtam ezzel kapcsolatban mindent neki. Nem arról van szó hogy nem szeretem, mint embert, hanem a köztünk lévő kapcsolat nem működik. Nyilván miattam, mert úgy érzem egyoldalú, csak adok-adok és kimerülők attól, hogy mindent elnyel, mint egy fekete lyuk.


Hogyan értessem meg vele, hogy nem szeretném ha keresne, ha idejönne…


Most azt mondja, hogy feleségül fog venni, ami teljessen abszurd és nonszensz, hiszen szakítottunk…



2022. márc. 16. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegetsd meg feljelentéssel. Ha nem hagyja abba, akkor meg jelentsd is fel, mert ez zaklatás.
2022. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindent elmondtál neki és van lehetőséged, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot, ignoráld egy darabig, hogy tényleg felfogja, hogy vége. Ha mint embert szereted, és akár még jó viszonyt is el tudsz képzelni vele a jövőben, akkor most zárd ki egy darabig az életedből, mert így csak hitegeti magát minden egyes alkalommal, amikor szóba állsz vele. Az ő érdekébenm is, csak akkor közeledj újra felé, ha majd egyszer túltette magát rajtad. Fájó dolog, de sajnos ez a leghumánusabb módja a dolognak.
2022. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Ez az emberileg szeretem ordas nagy kamu...csak nok allnak elo ilyen hulyeseggel.
2022. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhol, ha házhoz jön, kérj meg valaki mást, hogy küldje el, ha egyedül élsz, egyszerűen hagyjad állni az ajtóban.
2022. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Nincs vele semmi baj, csak mi nem passzolunk, mint férfi és nő. Egy kapcsolathoz több kellene, tudod? Megértés, kompromisszum, valódi odafigyelés, intimitás. Tisztelem egyébként! Szorgalmas, kitartó ember, de a párkapcsolatokról semmit sem tud, vagy nem tart ott hogy valódi intimitást ki lehessen vele alakítani. Szóval elnézést miért lenne már kamu?
2022. márc. 16. 10:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele, ne akard meggyőzni, ne foglalkozz vele. Amíg próbálod megmagyarázni a dolgokat, hiheti úgy, hogy érdekled, hiszen foglalkozol vele.
2022. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek beszélsz vele? Tiltás mindenhonnan, ha oda megy, ne nyissa neki ajtót, majd megunja az ácsorgást.

Ha válaszolsz neki, persze, hogy tovább keres.

2022. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyoldalú kapcsolat de én pl úgy érzem nem csak az "adok-adok"-ban

Hanem szerintem te egy tipikus olyan nő vagy aki elképzel dolgokat és annak úgy kell lennie. Az eszedbe jutott,hogy megbeszéld vele normálisan a problémáid? Ha nincs azon a szinten mint te akkor mit csináljon jöjjön össze sok nővel amíg rá nem jön,hogy mi a dolga? Ez nem így működik. Ha szeretsz valakit mint ember, akkor valszeg nincs vele akkor probléma mert én pl nem is mondom ezt csak a barátaimra,családomra meg a szerelmemre :D szóval én nagyon úgy érzem,hogy kicsit te most ezt az egészet rá akarod fogni, tipikus szöveg kicsit sajnáltatod magad azzalhogy elmondod,a te hibád de utána meg kb lesavazod ,hogy ezt se meg azt se csinalta jól. Te egy irányító ember vagy ez fix és az is hogy pontosan ugyan olyan hibás vagy mint ő. Lenézed őt és valszzeg még a kapcsolatban is ugyan ezt csináltad, ilyen nő mellett én is inkább telibe szarnám az egészet és nem adnek semmit.. :D

Valódi odafigyelés, kompromisszum,intimitás... tipikus nő aki a tökéletes életet keresi és mindig rábaszik mert elbassza a nagy egojával, de magában a gerendát sose venné észre :D

2022. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

Lehet túl kaptam kicsit 8-as vagyok, de az a stilus amibe te is nyomod, 1000 hasonló kérdés van és mindegyikbe ugyan ez van leírva már a tököm kivan abból,hogy a nők állandóan felhúzzák a legnagyobb pajzsokat,várakat és onnan mint valami kis királynő dobálja a szart meg irogat ide gyakorira lenyomja a mártírt aztán meg savazza a másikat..

Mivan ha ő is ugyan ezt érezte melletted ? mivan ha tényleg csak nem vettétek észre egymást ? mert csak a saját érdekeiteket néztétek? 1000/900ról ez derül ki. Nem mentegetőzni kell, elbújni, hanem akkor mutasd meg neki,hogy kell normálisan és ha nem ért belőle akkor egyértelműen rakd ki, tiltsd le és szia

2022. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 #9 Fú, apám, te rendesen bezsongtál ettől a kérdéstől :D

Itt nem arról volt szó, hogy ki miben hibás, hanem, hogy valaki le akar zárni egy kapcsolatot, szakít, de a másik ezt nem képes felfogni.

Neked miért fáj ennyire, ha ők nem maradnak együtt? Minek gyártod az elméleted, hogy ki milyen ember? Csak azért, mert nem tetszett a stílusa?

Amúgy szerintem itt a kérdező még egész normálisan fogalmaz, nem ócsárol, csak le akarja zárni a kapcsolatot, mert egyszerűen nem működik ez számára (a sokszori átbeszélés ellnére sem). Ennyiről volt szó.

2022. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!