Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el? Egyszerűen mindennap rá gondolok, hiányzik, pedig rengeteget bántott! Meddig tart még?

Figyelt kérdés

Megőrülök 😞

Pedig már 30 éves vagyok, de ez kegyetlen. Muszáj volt szakítani, mert szétszedtük volna egymást, nagyon mérgező kapcsolat volt, mégis ahogy látjátok szörnyen hiányzik és szörnyen fáj az egész…



2022. márc. 18. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

idővel jobb lesz, de rövidtávon hullámvasút a jellemző

tedd ezt: fogsz egy lapot és leírod a sérelmeket, hogyan bántott, miért szakított. Amikor azon kapod magad, hogy ismét felhívnád, vegyed elő és olvasd át ezeket

2022. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Pont a mérgező jellege miatt - nonstop izgalmat, adrenalint jelentett a vele való kapcsolat neked. Most érzed az elvonási tüneteket, mert nyugi van. El fog múlni.
2022. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én 6 havi őrlődés és kínlódás után tudtam szakítani és kilépni a toxikus kapcsolatomból. Így tartott egy évig összesen. A gyógyulás is kb 6 hónapig tartott úgy, hogy közben megtaláltam az igaz társam, akivel maradéktalanul boldog vagyok. Úgyhogy sok idő, de visszanézve csak azt tudom mondani, hogy ki kell tartani mert egyszer úgyis vége lesz, szépen feldolgozod, és újra boldog leszel, egy tapasztalattal gazdagabban.
2022. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2: :DassaDSAD
2022. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Átérzem. De menni kell katonásan előre. Sajnos, vagy nem sajnos. A feladatok nem várnak meg.
2022. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Hasonlót érzek én is. Lassan fél éve szakítottunk már.
2022. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mikor múlik el?

Amikor már nem agyalsz rajta, csupán ennyi..

mindaddig amig a gondolatát táplálod addig nem fog a fejedből elmenni...

1. határozd el, hogy ő már nincs

2. Tegyél éret, hogy valami szebb és jobb legyen a gondolatodban

3. minden nap amikor netán véletlenül megérkezik eme gondolat, tedd meg, hogy nem folytatod az "agyalást", a saját érdekedben.

4. amint megszüntted az agyalást, rögtön jobban fogod magad érezni nap, mint nap...

2022. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
hát... ha ő is így hiányol téged, mint ahogy te őt, akkor szerintem várni kellene 1-2 hónapot, de úgy hogy egyáltalán nem beszéltek, és ha ezek után is hiányoztok egymásnak (valahogy ezt ki kellene derítened), akkor leülni, és megbeszélni, hogy folytassátok, de mind a ketten változzatok meg, és legyetek sokkal empatikusabbak egymás felé. Lehet ez a hiány pont hogy ráébreszt majd titeket arra, hogy milyen hülyék voltatok hogy eldobtátok egymást, és ezek után sokkal adaptívabbak lesztek. És ha azt a pár rossz dolgot (mert gondolom jóból sokkal több van) leküzditek, lehet ti lehettek a világ legboldogabb párja.
2022. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
#5 ez annyira hülye hozzáállás, ha a kutyád neveletlen, és rosszul viselkedik akkor kirakod az utcára és veszel másikat? Nem... megoldod a problémát, jobban odafigyelsz rá, és változtatsz MAGADON, hogy ő is megváltozzon, ennyire egyszerű az egész... Csak persze sokkal egyszerűbb elfutni és mindenféle hülyeséget bemesélni magadnak hogy miért neked van igazad, és a végén talán még el is hiszed. Aztán meg csodálkozol majd hogy soha egyik kapcsolat sem működik, mert egyik sem default módon tökéletes üzemmódban működik mint a mesékben...
2022. márc. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
#9 vagyok. (persze ha a kutya sehogy sem akar változni, és te tényleg mindent megpróbáltál, na akkor lehet elgondolkodni azon, hogy valami nem stimmel vele, de amíg nem próbálkoztál meg mindennel addig teljesen felesleges konklúziót levonni). És bocs hogy kutyás hasonlattal jöttem, de ilyenkor mindig az a Cesar Millan jut eszembe, ahol "menthetetlen" kutyákat pár óra alatt simán helyrehoz, és a gazdák mindig néznek mint hóember a hősugárzóra hogy ILYEN LÉTEZIK ?!?!?!!
2022. márc. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!