Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szeretne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szeretne az életébe mint barát?

Figyelt kérdés

Férfiak válaszát is várom Több mint egy hónapja szakítottunk az exemmel. Vagyis ő (férfi) velem,(nő). Mégpedig egy semmiségért. Nem töltöttünk együtt annyi időt amit kellett volna. Nagyon keveset. Vagy nem volt valójában ideje, vagy nem akart. Megbeszélt randikat hirtelen lemondta. Közbejött vmi dologgal Mindig rohant tőlem el.Szóval ő elvolt így, elég volt neki az hogy alig látjuk egymast.Szó szerint. Nekem nem. Volt vita ebből. Szóvá tettem. Többször. Nem tetszett neki, szakított. Én nem kerestem utana. Ő mindig. Munkahelyemen, otthon, ahol épp. Nemrég felvetette hogy lehet megváltoztatja a döntését. Ebből nem lett semmi, mert vita lesz ha nem találkozunk többet címszóra hivatkozva. Azóta is beszéltünk. Érdekes hogy mióta nem vagyunk egy pár, többször keres személyesen. Ja, és nem rohan elfelé tőlem mindenféle dolog miatt. Nem tudom mit jelent ez.Van néhány problémája, bocsánatot kért a viselkedéséért, és hogy én mindig ott voltam neki lelkileg, bármit elmondhatott, megbeszélhetett velem, támogattam mindig, számíthatott rám. És amiatt a probléma miatt is keresett, keres.

Szeretné ha mellette lennék ebben a nehéz időszakban.

De miért? Erre kellek/jó vagyok,?

A minap is mondtam neki hogy tudja nagyon jól én nem barátként tekintek rá és nem szeretnék az lenni. el fog veszíteni. Nem tud mit csinálni akkor azzal. Én így csak szenvedek. Iszonyúan. Mivel nagyon szeretem.

Továbblépni nem tudok.

Barátságot akár csak. Bár többet keres mint a párkapcsolat alatt ami érdekes..

Nem közeledik érzelmileg, máshogy sem.

Mindenhogy próbáltam már megközelíteni a dolgot, hogy oldjuk meg, mindketten építsük fel, de ugyanúgy nemleges választ adott.

Nekem megszakad a szívem😔😔😔

Miért kellek az életébe?

Miért csinálja ezt velem?

Nem enged el, de velem sem akar lenni. Ráadásul időt szakít ràm jobban.

Mire jó ez?


2022. márc. 23. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Felnott ferfinak celjai vannak. Kisfiuknak homalyos vagyaik. Valoszinuleg van masik noje, akivel szinten ilyen huzd meg ereszd el kapcsolatban van. Most szabad ezert jo lenne neki a szamar is, de kozben keresi a lovat. Nem veled kepzeli el a jovojet, ellenben a szolgaltatasaidat elfogadja. Ne keress racionalis magyarazatot, irracionalis, ahogy viselkedik. Csapong, mint egy gyerek.
2022. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire jó ez? Ott vagy lelki szemetesládának, mindig ugrasz, kéznél vagy, ha kell, de nincs semmi kötelezettsége feléd, nem kérheted számon, hogy miért nem találkoztok többet, és nyugodtan ismerkedhet más nőkkel. Egy olyan nőt akar maga mellé, aki kéznél van, ha kell, de le lehet koptatni, ha nem.
2022. márc. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Idióta a faszi.
2022. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talonba
2022. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz...
2022. márc. 24. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat markol, keveset fog. Őszintén nem értem, mire jók ezek a nyűglődések.
2022. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Sürgősen felejtsd el ezt az embert! Végig, folyamatosan hü..re vesz, megaláz, és 100 % hogy amint talált számára megfelelőt, ki fog rakni téged de végleg, ráadasul úgy, hogy legyél hálás neki azert hozy tisztességes! Holott a hátad mögött már régóta többen sorakoznak, van neki háreme.
2022. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LELKI SZEMETES LÁTÁNAK JÓ VAGY!!


sajnos mint nő nem érekled, de ezt te is nagyon jó látod.


Legyen önbizalmad, vagy tanuld meg, hogy legyen...


sokkal többet érsz annál, hogy csak kihasználjanak érzelmileg..


Valószinűleg érzékeled te magad is, csak mindketten más oldalról közelititek meg a másik felet.


Azok az emberek akik nem találják meg azt a nőt akivel szexuálisan is jól kijönnek csak érzelmi támogatót találnak a másikban, olyan vagy neki, mint egy jó anyapótlék, ezt szeretnéd?

Nem?

Akkor, ne örülj annak, hogy fontos vagy neki, és keres, hanem legyen bűszkeséged, és mondj nemet.

Ha érzelmileg nem kellek akkor viszlát..

Ha nem tudod megtenni?

Akkor szenvedés lesz az életed...

2022. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!