Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy 10 éves kapcsolatot ahol első szerelmei voltatok egymásnak?

Figyelt kérdés

Ő hagyott el engem, 3 éve volt ez már de még mindig nem találom senkiben őt pedig volt már pár kapcsolatom és annál több próbálkozásom. Ő azóta ugyanazzal az emberrel van.

Érdemes elmondani neki amit érzek? Nem tudok rajta túl lépni.azt mondta kiszeretett belőlem azért szakított pedig én komolyan vele terveztem az életemet. El is jegyeztem. Mennyi esély van rá, hogy ő sem lépett túl rajtam még teljesen? Ennyi időt azért nehéz elfelejteni. Mi van ha soha nem fogom tudni őt elfelejteni? Próbálom mással pótolni de senki nem olyan mint ő? Vajon mennyi idő kell mire valakit ennyire meg fogok szeretni?

Ff



2022. márc. 30. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Felejtsd el. Ne őt próbáld másban kereseni, mert akkor sosem szabadulsz tőle. Gondolj úgy rá mint egy rákos daganat ami az elmédet és az éezelmeidet mérgező betegség, amitől szabadulnod kell, ha hyógyulni akarsz
2022. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod, hogy őt nem irányíthatod. Ha szereted tényleg, akkor jó utat tudsz neki kívánni. Örülhetsz a jó emlékeknek, azt már senki nem veheti el.

Keresni meg ugyanazt nem érdemes. Mindenki egyszeri, egyedi. Örülj annak, aki jön és ismerkedj. Azaz megismerni akard, ne azt méregesd, jó lesz-e pótléknak.

2022. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk: első szerelem, 3év járás, szakítás, 4év külön,de ilyen érzésekkel mint nálad,hogy nem volt rendesen lezárva.

Még kellett egy kör,így összejöttünk, házasság, 2gyerek,3 évvel később válás.

Ez után már nem volt hiányérzetünk, mindketten más oldalán értünk révbe.


Amit érzel, nosztalgia és(!) nem találtál mást, nem tapasztaltál különbözőt, más perspektívát, ezért gondolod h ami volt, jó volt. Pedig nem volt az, nem véletlenül lett vége.


Ha egyet tanácsolhatok, ne nézz hátra. Majd jön aki betölti az űrt, HA beengeded és HA nem hasonlitgatod a régihez.


Egyébként cseppet sem bánom hogy így történt, de 2gyerekkel a helyemre kerülni sokkal nehezebb volt mint anélkül és amit anno úgy éreztem h életre szóló nagy szerelem,arra kevesebb mint 5 év alatt rácáfolt az élet.

2022. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne “őt” keresd!

Egy MÁSIKAT keress akit önmagáért tudsz szeretni, nem azért, mert valamiben hasonlít az előhöz.

Amúgy is inkorrekt, és egy független, ártatlan embert teszel boldogtalanná.

2022. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

de még mindig nem találom senkiben őt.

1. amíg őt keresed, ne kezdj kapcsolatot, mert az új párodat alázod meg ezzel

2. amíg őt keresed, az új kedvesedet NEM fogod szeretni

2022. márc. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta eltelt 1 év kedves kérdező. Mi a helyzet?
2023. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!