Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális, hogy 3 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy 3 év után is ennyire megvisel az, hogy gyereke született?

Figyelt kérdés
8,5 évet voltunk együtt. Azért szakítottunk, mert ő már nagyon gyereket szeretett volna, én pedig 29 évesen még nem éreztem késznek magam a szülésre, gyerekvállalásra. Elmondtam neki, hogy szeretnék gyereket, de kb. 10 év múlva. Mindkettőnknek lett új kapcsolata. Szerdán megszületett a kisfia, ahogy megláttam a posztját róla görcsbe rándult a gyomrom, sírógörcs jött rám, azóta is elég szomorú vagyok. Úgy érzem ezzel végleg vége mindennek, nem lehetséges az, hogy mondjuk 8-10 év múlva újrakezdjük a kapcsolatunkat.

2022. ápr. 2. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Majd elmúlik, el kell engeded. Te akartad.

Van új kapcsolatod arra koncentrálj.

2022. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nincs ezzel baj! Én is emiatt szakitottam nőként! Ha te nem adod meg, majd megadja ezer másik! Nem teljesen értem, miért vagy szomoru.
2022. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem egészen.


Exem 7 évet volt egy nővel elottem, soha nem akart gyereket. A nőnek lett mástol massal.

Az összes minden ami benne van csak annyi hogy biztos megszívta a pasi az exével. Mert az exe mindenben sz.rember.

43 éves ferfi az exem, lesz.rja hogy nincs gyereke ma sem. Sőt. Néha tervezgeti meg minden, de egy rugalmatlan önző merev ember, gyerekek neki nyűg csak, nem is valo neki gyerek.

2022. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha az volt a terv, hogy 10 év szünet után vele lesz majd folytatás, az eléggé a világtól elrugaszkodott gondolkodásra vall.

Az "ideiglenes" kapcsolatod is tudja ezt?

2022. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Kb. 40 évesen akartál szülni? Megértem a pasi döntését.

Sok boldogságot nekik.

2022. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

"Ha te nem adod meg"


Ez elég gázul hangzik.

2022. ápr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem ideiglenes kapcsolatom van. Mindent tud, elmondtam neki, hogy érintett az exem gyerekének megszületése. Nem is tudtam volna titkolni, látta rajtam, hogy szomorú vagyok.

Igen, manapság mar ennek semmi akadálya. Én szakítottam vele, nem ő velem.

2022. ápr. 2. 10:24
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Ha te 10 év múlva szerettél volna gyereket, akkor nem csoda, hogy mást választott az exed. Addigra te 39 éves leszel.


"40 évesen a teherbe esés esélye havonta nagyjából 5%. Összehasonlításképpen: 30 évesen havonta 20% az esélye a teherbeesésének. A 15-34 éves nők 7-9%-a tapasztal meddőséget, míg a 35-39 éves nőknél ez az arány 25%."


"Az Amerikai Szülészeti és Nőgyógyászati Szakmai Kollégium (American College of Obstetricians and Gynecologists (ACOG)) szerint a terhességi és születési szövődmények kockázata növekszik az életkor előrehaladtával. 35 év felett fokozott kockázata van: a császármetszésnek, a magas vérnyomásnak, a preeklampsziának, a koraszülésnek."


Ha tényleg szeretnél gyereket, akkor ezeket jól fontold meg, és keress egy rendes pasit, ha már a másikkal így jártál. Ne a múlttal foglalkozz, hanem a jövőbe nézz! Könnyen ki lehet csúszni a szülésre alkalmas életkorból. Volt olyan ismerősöm aki férjhez ment, és utána még nem akart rögtön gyereket, mondván hogy még ráér. Később derültek ki a nőgyógyászati problémái, amiről nem is tudott, mert nem okoztak semmilyen tünetet nála. Évekig tartó küzdelem árán lett gyereke, pedig sportos, egészségesen élő nőről van szó. Szóval még az ilyen dolgokat is bele kell kalkulálni abba, hogy ki mikor szeretne gyereket.

2022. ápr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egészségesen élek, rendszeresen járok szűrővizsgálatokra, nem lesz probléma. Egyik kolléganőm 49, másik 44 éves,mindkettő idén szült egészséges gyereket. Ma már ez a normális, akkor megtenni, mikor már mindent meg tudsz neki adni.
2022. ápr. 2. 10:28
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha te szakítottál, akkor ne nyavalyogj. Őt meg hagyd békén végleg. Nem egyezett az elképzelésetek. Van ilyen.
2022. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!