Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt a viselkedést mire is véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a viselkedést mire is véljem?

Figyelt kérdés

Február végén a párom kidobott mint egy kismacskát.Azt mondta látni se akar többet.Előzmény:Teljesen kiszolgáltam,türtem mindent,ennek ellenére le lettem alázva,szeretetet nem kaptam,csak mikor kedve volt akkor voltunk együtt.

Azóta amikor ideje van ,eljön megvacsorázik,mondta legyen barátság ,más nem.Nem tudom mire vélni a viselkedését.Mintha csak örült volna ,hogy vége,viszont talán a lelkiismerete ,ha van neki az furdalja.Engem megviselt a szakitas.Alvászavaraim vannak és egyebek.Emiatt szokott érdeklődni is.Rendesen utálom ezt a helyzetet,ha csak sajnálat,akkor nem kell az sem,igyis megalázott,nehezen lehet feldolgozni.Lehet neki már másik nő is van,sosem árult el semmit régen sem.



2022. ápr. 6. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Szóval egy szolgalelkű papucs voltál, akit kihasznált, majd kidobott, de még vacsizni eljár hozzád...

Szerintem addig használ téged, amig lehet, lehet párkapcsolatot nem szeretne, mert már számára is taszító volt a megalázkodásod, azért még ingyen kajálni jó vagy.

2022. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is kiszolgálod, megvacsoráztatod. Mit vársz? Közöld vele, hogy ezentúl vacsorázzon máshol.
2022. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Barátságba belefér azt gondoltam.Igaz bosszant engem is,mert amúgy nem igazán érdekli mi is van velem.Bár azelőtt is igy volt.Akkor megsértődne ha ezt közölném vele Az megy neki a legjobban.Igen,kedves kommentelő,szerettem és elviseltem,bár fájdalmas volt.
2022. ápr. 6. 08:54
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Mire véld?

Azért van ez így, mert HAGYOD!


Szakítottatok, befejeztétek (elvileg).

Mindketten felnőtt, felelős, épeszű emberek vagytok (elvileg).


Akkor miért nem tartjátok magatokat ehhez?

Ha neki nem megy (ő dolga), akkor neked kellene… ha egyszer kidobott, megalázott, mégis mi kell ahhoz, hogy továbbra is sutba vágd az önbecsülésed és szolgálgasd?


Akarsz te még az életben egy méltó, normális párkapcsolatot?

Ha a válaszod igen, akkor tessék határozottan a sarkadra állni és leépíteni ezt a téged semmibevevő, ingyenélő, kihasználó figurát.


Természetesen ha a válaszod a végtelenül buta “jaaaaajjjj de aaaannnnyira szercsi-lavcsi” meg az életben nem akarsz semmit, ami nyomokban emlékeztet a lelkileg kb egészséges felnőtt emberek párkapcsolataira, akkor OK, csináld tovább nyugodtan, ha ez neked OK. (Ha az lenne, nem írtál volna kérdést erről, gondolom…)


Szerintem te is tudod, hogy ez nagyon nem OK.

Nem kellene egy ilyen alak mellett elszúrnod nemhogy éveket meg hónapokat, de napokat sem az életedből.

Az egy dolog, hogy egy függő, behódoló személyiség lehetsz a leírásod alapján, de nem kötelező az, hogy csak megalázás és kihasználás jár neked. Hs ezzel egyetértesz, akkor tudod a dolgod.


(Technikailag: számcsere (párezer forintos tétel és kb 1 óra az életedből a szolgáltatónál, nem nyavalyogni kell, hanem csinálni!), emberünk számának tiltása, minden social médián tiltás, kikövetés, ismerősök, rokonok HATÁROZOTT megkérése, hogy ne adják ki az új elérhetőségedet, ha szükséges zárcsere és mindenközben a NEM-NINCS-NEM ADOK hármasának mantrázása, amikor csak a jóember eszedbe jut :)


Sok sikert. Megfogadsz ezekből valamit, ha akarsz magadnak legalább egy szikra esélyt adni a normális életre….

2022. ápr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És ő megvacsoráztat téged baráti alapon?
2022. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, mi a fszért érdekel téged, ha megsértődik? Sértődjön, ő problémája, nem a tiéd.
2022. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem.Azt mondta ne is menjek hozzá soha többet. Nem is mentem.
2022. ápr. 6. 09:02
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után te még vendégül látod. Erre mit lehet írni? 🤷‍♀️
2022. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,vendégül láttam,azt hittem akar valamit.De nem akar,igy én nem fogom engedni ezt már
2022. ápr. 6. 09:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj magadból még nagyobb hülyét csinálni. Hála istennek ha megsértődik.
2022. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!