Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első kapcsolati szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolati szakítást fellehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett vége, eddig tök jól voltam (én szakítottam mert nem becsült meg és még azt is bevallotta a végén hogy elkezdett másokra vágyakozni) 1 év után

De most rámjött egy nagyon rossz periódus. Sokat gondolok arra, hogy mennyi minden lett volna másképp, ha jobban szeret, mennyi minden várhatott volna ránk ha odaadóbb lett volna

(Nem volt olyan rossz a kapcsolat, de érzelmileg nagyon kevés volt, és végeredményben tényleg az ő felelősége volt hogy szétmentünk, én meg folyamatosan szenvedtem mert nem bókolt, az én vágyaim le voltak ejtve)

Azt sem tudom, hogy megbánta e amiket velem tett, azt sem tudom vajon azóta mással van e

21 vagyok, lány , és félek csak a gyatra tinder marad (őt is onnan ismertem) és évek fognak megint eltelni pártalanságban. Sokat járok el, mégse sodort össze még kapcsolatig senkivel az élet...annyira nehezen találtam rá is

Most megyek ki külföldre tanulni, ott se lesz semmi tartós és félek így fognak eltelni az éveim, szerelem és megbecsülés nélkül...



2022. ápr. 13. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Értelmetlen ezen rágódni.

Nem szeretett, nem szeret.

Nem ő volt az, akiről azt hitted, hogy igen.

Lapozni kell. Az élet megy tovább.

2022. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá, nem is lesz.

Járj nyitott szemmel, nyiss az emberek felé.

Időben meg fog érkezni a lehetőség, észre kell venni.

2022. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Szóval volt egy 1 éves, szar kapcsolatod, és azt síratod? Előfordulhat, hogy tipikus áldozat típus vagy, és önszántadból benne is ragadsz ebbe a szerepbe. Több ilyen nőt ismerek, folyton ilyen kapcsolataik vannak, de mindenki hibás, csak ők nem. Inkább szenvednek évekig, és a párjukat hibáztatják, mert nem kapják azt, amit szeretnének.
2022. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

"Első kapcsolati szakítást fellehet dolgozni?"

A falubeli hentesnek sikerült!

A csajt azóta se látták!

2022. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy, szemtelenül fiatal.


Sodródj az árral, ne görcsölj rá. Ebben az életkorban a lényeg, hogy élményekkel és tapasztalatokkal gazdagodj, az önismereted fejlődjön.

Élvezd a külföldi kint léted, szerezz tapasztalatokat, ismerkedj akár ott is.


Az előző kapcsolatod a saját elmondásod alapján sem volt jó, a szakítás folyamatának teljesen normális velejárója,amit most érzel.

Hidd el, nemsokára elérkezik a "boldog megkönnyebbülés" fázisa, mikor véglegesen rájössz, hogy ez a kapcsolat nem volt életképes, nem illettetek egymáshoz. A lényeg, hogy a konklúziót levond ebből, hogy a későbbiekben mit tudsz ebből továbbvinni/odafigyelni.


Fel a fejjel!

2022. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy kiléptél a langyos vízből. Jól tetted
2022. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágódj ezen lesz jobb sokkal
2022. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehet, és 21 évesen nem is kellene ennek központi kérdésnek lennie. Ismerkedj tét nélkül, nem lehet cél, hogy tartós legyen, lehet, hogy azzal lesz az, akivel azt gondolnád, hogy biztos nem lesz semmi.

És egy jó tanács, ne várj bókokat, nagyon kevesen fejezik ki az érzelmeiket így, sokkal értékesebbek a tettek, mint a szavak, sőt azok lehetnek megvezető hazugságok is, csak hogy a bugyid leudvarolják.

2022. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem is a bókra gondoltam, de az exem sosem fejezte ki hogy fontos vagyok neki, sosem mondott olyat, hogy olyan szép lennék, vagy hogy büszke a sikereimre. Nem ego-boostolást vártam, de amikor a saját fiú barátaim hamarabb vették észre hogy kiöltöztem, vagy csak eszembe jut, hogy konkretan kérnem kellett a szeretetet...szerintem ennek belülről kellett volna fakadnia. És tényleg nem kértem sokat, csak az alapvető szeretetet...az exem mindig azt mondta, ő nem a szavak hanem a tettem embere. Csaképp tettek sem bizonyították hogy szeretne, toszogatni kellett hogy találkozzunk, együtt aludni a családja miatt nem tudtunk, az én vágyaim le voltak ejtve de az övéket a végtelenségig teljesíteni kellett..
2022. ápr. 13. 18:38
 10/25 Noren1989 ***** válasza:
29%
Q#3, màrtírnak hívjuk az ilyet.
2022. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!