Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Társfüggő vagyok, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggő vagyok, ha nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolataim elején éreztem, h nem az igaziak..rengetek dologgal megbántottak az exeim

Szerintem más nő, akinek van önbecsülése, rég lelépett volna a helyemben


De én mindig megvárom, h velem szakítsanak..pedig már rég nem vagyok boldog

Ez társfüggőség?



2022. ápr. 17. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez társfüggőség
Ez nem társfüggőség
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Gyáva vagy.
2022. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak teszel jót ha megteszed.
2022. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, és miért nem lépsz ki? Félsz az egyedülléttől? Meg tudod fogalmazni, hogy milyen előnyöket ad egy olyan kapcsolat, amiben nem vagy boldog? Mitől félsz?

A társfüggőség nem feltétlenül azt jelenti, hogy nem tudsz társ nélkül élni. Inkább azokra értik, akik egyfajta függő helyzetbe kerülnek a társuktól. Eredetileg az alkoholisták partnereire mondták, mert ott a partner volt, aki lehetővé tette, hogy a függő bennemaradjon a függőségében - miközben ő is függött a partnerétől (elég bonyolult helyzet).

2022. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!