Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lesz egy csomo ember aki le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egy csomo ember aki le fog hurrogni, de hogyan lehet egy narcisztikus exet visszakapni?

Figyelt kérdés
Meg ugy erzem hogy szeretem, es amig nem kapok eleg pofont, es nem csalodok benne meg egyszer, addig nem fogom tudni elengedni ot. Napok ota ignoralom ot, miota ujra felvette velem a kapcsolatot (baratnoje van). Elmondtam, hogy ne keressen tobbet, mire tegnap is irt. Arra sem reagaltam, meg sem nyitottam az uzenetet. Azt allitja, hogy nem erdeklem, de megis keres, es felhanytorgat nekem multbeli serelmeket, valamint hogy velem kepzelte az eletet, de ezt a kapcsolatot mar nem lehetett volna megmenteni. Bizonyos dolgokat illetoen a velemenye folyamatos valtozik, hol ezt mondja hol azt. Sokak szerint azert van ezzel a lannyal, mert nem akart egyedul lenni, de hogy meg a nyomomba sem er es persze hogy nem tud elengedni engem. Az vigasztalna meg, ha otthagyna ezt a lanyt es elmondana, hogy hibazott es engem akar es oszinten megbanta, hogy elhagyott. Ti mit gondoltok errol? Evekig voltunk egyutt, de szerintem ha az uj kalandja annyit jelentene szamara, mint ahogyan azt o allitja, eszebe sem jutnek.

2022. ápr. 30. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
magas és helyes?
2022. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Minek? Nyilván az ex nem nárcisztikus, hiszen ezt pszichiáter is hosszú idő alatt diagnosztizálná, csak bizonytalan.

Semmit nem kell tenned, csak biztosítani, hogy széttárt kezekkel és lábakkal várod, vissza fog menni. Ettől viszont egyikőtök sem lesz boldog!

2022. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O sulyosan narcisztikus, nyilvan nem kezdtem el taglalni hogy miket tett velem. Arra lennek kivancsi, hogy mit tehetnek hogy a helyzet elmozduljom pozitiv iranyba?
2022. ápr. 30. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mitől nárcisztikus? Mert ez nem derült ki abból, amit írtál.

Szerinted szereted, el tudod vele képzelni magadat 10-20-30 év múlva, vagy csak önérzeted bántja, hogy nem kért bocsánatot és benőzött? Mert szerintem ő sem biztos abban, hogy szeret, csak abban, hogy nem tudta lezárni és tuti úgy gondolja, te hibáztál (és talán meg van sértve, hogy nem irányíthat). Ami elég gyakori önigazolás, még akár megcsaló féltől is. Az új nőt szinte biztos, hogy nem fogja otthagyni, ha nincs másik biztosabb opció. Te meg talán csak nem mész ebbe bele, hogy immár második legyél, amíg nem hagyja ott. Úgyhogy majd elmúlik... De sok ilyen se veled, se nélküled van nárcizmus nélkül is. Gondolom, vagy a lassú haldoklást választod azzal, hogy reménykedsz és tartod vele a kapcsolatot, vagy kibírod és akkor talán picit gyorsabban elkopik és kezded majd kívülről látni. Persze így is úgyis nehéz, és sokáig fájhat.

(Mindenesetre adj időt magadnak és majd ne kezdj ki mással, amíg nem vagy túl rajta, mert azzal elrontod még egy ember életét. Ha majd már nem utána vágyódsz meg nem fájdalomcsillapítót keresel meg eszközt arra, hogy az orra alá dörgöld, hogy te is kelendő lehetsz a piacon, akkor találhatsz olyat, akinél első lehetsz és akivel kompatibilisebb vagy.)

2022. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a pozitív irány? Egy nárcisztikus bármikor le is írja, hogy hibázott, és téged akar. Ettől függetlenül sosem leszel boldog mellette.
2022. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!