Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfi, aki 2 év egyedüllét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi, aki 2 év egyedüllét után újra visszaadta a hitemet abban, hogy létezik a mindent elsöprő szerelem, elhagyott, visszament az exéhez, és el is jegyezte őt. Hogyan tegyem túl ezen magam? Teljesen összetörtem.

Figyelt kérdés
Amilyen rövid volt a kapcsolat, annyira heves. Igaz, hogy még 3 hónap sem volt, de jobban szenvedek, mint amikor egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége egy megcsalás miatt. Mi az, ami ilyenkor segíteni tud? Sajnos nem tudom kivel megbeszélni, nem szeretném ezzel terhelni a szeretteimet. 26L, a srác 22. (Tudom, még kisfiú, de sajnos nem dönthetem el kibe leszek szerelmes.)

2022. máj. 1. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az idő segít, és mivel rövid volt, kevés az emlék, meg fogsz lepődni, milyen gyorsan elpárolog.
2022. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Whooaaaa, nőként volt olyan időszak az életedben, hogy 2 évig egyedül voltál? Az nem semmi...
2022. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De azt eldontheted h a fentieket szivvel v esszel probalod tulelni.


Javaslom az eszedet, 22 eves gyerek ha teged jegyzett volna el, 2-3ev mulva lennel egy 29eves elvalt no. Jo h most derult ki h nem teged szeret es hidd el nekem nemsokara te is igy fogod erezni, amikor megtalalod a tarsadat.

2022. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
"visszaadta a hitemet abban, hogy létezik a mindent elsöprő szerelem" - na ezért nem hiszek már semmiben így negyven felett, mert pontosan tudom mennyire változik minden amiben hitted, hogy fix, megingadhatatlan. Pont az emberek érzései ilyenek, ma szeret, holnap már mást szeret, nincs semmire garancia.
2022. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En más oasikkal teszem magam tul mindig.

Mert eddig semmi más nem segitett szakitasoknál.

Hiaba ittam vagy mentem le fulessel a fülemben részegen is futni, sportoltam, baratokkal írkáltam programokat szerveztem, mégis mindig visszakullogtam es kibékultem vagy az exet hívogattam legalább d.gni jönne vissza.

De amikor felbukkan egy másik pasi szinte köddé válik az a pokol amiket en szakitás után megjárok.

2022. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*pasikkal
2022. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sürgősen szakadj le a lányregények adta idealizált szerelem kereséséről, az élet teljesen más. Lásd úgy a dolgokat ahogy vannak, azzal tudsz magadnak a legnagyobbat segíteni. Most nagyon xar érzés tudom, mert csalódtál abban az emberben aki a legfontossabbat jelentette neked, de minél többet csalódsz majd annál könnyebb lesz, mert már egy idő után érzéseid sem lesznek. 😂💔 Nos akkor fogsz azon a szinten leszel érzelmileg, mint a legtöbb pasas.🤣👌
2022. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs így.

Nekem a legutolsó szakítasom szinte jobban fájt mint a legelső.

Nem lehet szakításban megedződni. Ilyen nincs.

2022. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En is azon a velemenyen vagyok h meg lehet edzodni. Lehet h a legutolsot jobban szerettem mint barmelyik masikat elotte, de szakitasban es az azt koveto idoszak tuleleseben is lehet rutint szerezni. Es egy ido utan ket dologra jon ra az ember, 1.jon masik, 2. A nagy langgal ego szerelmek izgalmasak, de napi szinten letezni benne nem lehet. Kulonben felemeszt. Ezt nyilvan 26evesen meg en is maskent lattam. 40leszek iden.
2022. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Januárban én még azon gondolkodtam, hogy feladom az egészet és inkább Dunának megyek, mint hogy még egyszer beleszeressek bárkibe...

Most pedig van valaki, aki naponta bebizonyítja számomra, hogy amiben hiszel, az létezik.

Ha abban, hogy boldog lehetsz, akkor azt adja meg a Sors.

Kulcs : az önmagadba vetett hit.


Szóval, most még nem hiszed... de minden nap felkel a nap,egy új esélyt kínálva. A többi csak rajtad múlik igazából. Mindenkit el lehet felejteni. Ezt szegény anyám mondta mindig.

2022. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!