Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel kéne keresnem újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel kéne keresnem újra?

Figyelt kérdés
Adott egy ex, akivel 1 éve mentünk szét. Első szerelem volt, és azóta nem tudtam elfelejteni, mivel sokszor tett kétértelmű lépéseket, egy a baráti társaságunk. Írásban nem beszélünk. Nagyon erősen gondolkozom rajta hogy ráírjak, nem tudok másra koncentrálni, csak Ő jár a fejemben. Voltak jobb időszakok is amikor azthittem túl vagyok rajta, aztán megint véletlen összefutunk és borul minden. Találkozáskor jó a kapcsolatunk (talán túl jó is). Nem tudom mi tévő legyek… Adjak le a maradék önbecsülésemből?

2022. máj. 7. 10:10
 1/5 A kérdező kommentje:
(én vagyok a lány)
2022. máj. 7. 10:10
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó. Az ex nem véletlenül ex. Hagyd őt békén, lépj tovább, valószínűleg ő is megtette már.
2022. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazad van, de kegyetlenül hiányzik..
2022. máj. 7. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell, hogy az ex mindig rossz legyen. Ha valami miatt nem működött, akkor tényleg nem érdemes folytatni, de ha különböző célok miatt, akkor esély még lehet.
2022. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok minden függ ettől, hogy miért váltatok el anno...

Viszont, ha ő már továbblépett, akkor én semmiképp sem tépném fel a régi sebeket.

2022. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!