Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 28 éves voltam amikor megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves voltam amikor megismertem a párom. Fel év szuper volt,de utána sok hibát csináltam nagyon! Megcsalás,drog stb. Ha azt mondja már nem szeret úgy ahogy kéne,mit csináljak? Elengedjem vagy próbálkozzam? 4 éves kapcsolat volt.Azóta megváltoztam

Figyelt kérdés

2022. máj. 9. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, nem szeret, akkor engedd el. Sajnos innen már nincs visszaút. Nagyon rossz érzés, de nincs a kapcsolatnak jövője.
2022. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja, vége, tartsd tiszteletben. Plusz amit tettél, az nem kicsi botlás.


Ha engem csalna meg a párom, a továbbiakban már sosem lennék képes úgy bízni benne, mint korábban - és akkor mi értelme a kapcsolatnak?

2022. máj. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a 4 éves kapcsolat első fél éve után te már egyből félreléptél meg drogoztál meg minden? Csoda, hogy eddig kitartott melletted. Az "azóta megváltoztam" az tök jó dolog, de ezt kamatoztasd majd a következő kapcsolatodban, ezt pedig engedd el. Ilyen múlttal esélytelen a szép és boldog, gondtalan jövő.
2022. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A francokat változtál meg :D
2022. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!