Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem a reményt ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a reményt , teljesen ki vagyok borulva. Tudok beszélni valakivel aki hasonlót megélt már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23f


A barátnőm mint derült égből a villámcsapás szakított velem. Annyira reménytelenül és végtelenül szerelmes voltam belé , hogy konkrétan semmi rosszat nem tudok mondani róla. Örökké szép emlék marad ahogy nevetés közbe ki kandikált a kis nyelve , vagy ahogy a kis lábai kificánkoltak a takaró alól alvás közben. Mindig tudtuk mire gondol a másik , mindig kiegészítettük egymás gondolatait , és konkrétan mindenről ugyanazok a filmes jelenetek jutottak eszünkbe. Egyszerűen nem tudom eléggé kifejteni ezt az érzést , az életemnél is jobban szerettem , érte bármit megtettem volna. Azt mondta nem az én hibám , hanem az övő , az ő fejébe most semmi nincs rendben és szerinte a kapcsolat miatt van kiégve az élettől. Ez számomra rendkívül nehéz , hiszen neked pont hogy ő színezte be az egész világot , sose veszekedtünk , minden tökéletes volt , felfogni nem tudom ez hogy történhetett.


Az a lényeg hogy most nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem egy hibátlan dolog volt az életemben ,és az is kisiklott a kezeim közül. Nincs kedvem semmihez , olyan végtelen fájdalmat érzek , hogy öngyilkosságon is elgondolkoztam , úgysincs már mit elérnem az életben , ettől a lánytól soha nem lesz jobb semmi , és legalább a fájdalom is megszűnne. Persze tudom hogy sose jutnék el ide de mégis megfordult a fejemben.


Igazából csak beszélgetni szeretnék valakivel aki átesett már hasonlón , egyszerűen nem is tudom hol kellene kezdenem a gyógyulást.



2022. máj. 12. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Sok rinya. Lelépett, fogadd el, mást nem tudsz.

Hiányzik? Majd elmullik, ezt is meg kell gyászolni.

Nem tudsz róla roszat mondani? Miért is kéne?. Emlékezz a szépre. Az élet meg megy tovább, fiatal vagy, leszel még szerelmes.

Öngyilkosság egy másik ember miatt, aki nem értel és nem szeret eléggé? Verd ki a fejedből! Senki nem ér annyit...ezek szerint ez a nő se, ha csak így kilépett.

Sztm sokan voltak már így és még lesznek is.

Nekem párom meghallt pl, nagyon nehéz volt.


Tanulni? Dolgozol? Van valami hobbid, állatod? Barátaid vannak? Le kell foglald magad. Keress célokat és avval foglalkozz, ami fontos, saját magad!

N 30

2022. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy hibátlan dolog volt az életemben ,és az is kisiklott a kezeim közül"

Nincs hibátlan dolog. Kár, hogy nem tudtátok időben megbeszélni, hogy ő mivel nem elégedett.

2022. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Légy már férfi.
2022. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az idő megoldja (ha hagysz magadnak eleget és nem ugrasz ki a pinceablakon idő előtt)3 év múlva nevetni fogsz a "tragédiádon". 3 év múlva itt megbeszéljük, hogy igazam ett, oké?

Nem volt tökéletes a csajnak, ha befejezte. Legfeljebb eljátszotta neked. De az Istenért, 23 éves vagy, most kezdődik az életed..

Nem mondta neked anyád, hogy soha, senki miatt nem dobjuk el az életünket?Senki nem ér annyit .A szerelemhez, a kapcsolathoz 2 ember kell. Te itt egyedül vagy, ugyhogynem ez volt az igazi.Nyugi, maradj kicsit egyedül, ne ugorj bele rögtön másik kapcsolatba.És jönni fog egy másik lány.

2022. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a szerelmi bánat az ilyen. Mintha az életedből kiveszett volna minden, ami fontos és szép.

Kicsit fiatalabb vagyok nálad, de nem rég magam is keresztülmentem ezen. Az ember úgy érzi, hogy még soha senki nem érzett olyan mély és átható fájdalmat, amilyet ő, és szinte biztos benne, hogy sosem fog elmúlni... De előbb-utóbb elmúlik, és csak valami kedves melankólia marad a helyén.

Szerintem hagyj magadnak időt a gyászra. Nem szégyen sírni, nem szégyen a szomorúság és a magány. Hagyd, hogy fájjon, mert egy idő után enyhülni fog, és akkor már az lesz a fontos, hogy ne tépd fel folyton a sebeket.

2022. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem nemrég hagyott el a párom 13 év kapcsolat után, és egy 6 éves kislány is velem maradt.

Nekem az egész életem megváltozott, mégsem akarok öngyilkos lenni.

Kezdj sportolni, változtass stílust, kezdj egy új hobbiba. Foglald el magad. Fiatal vagy még, előtted az élet.

Jönni fog majd egy következő, aki értékelni fog téged!

Sok sikert!

41f

2022. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Amennyiben hibátlan lett volna, még együtt lennétek.
2022. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy részéről nem is volt valós ez az egész?

Ha annyira jó lett volna, akkor nem szakít.


Egyébként oehet érezni a fájdalmadat, de hidd el nekem, hogy most fogsz igazán felnőni.


Az élet mindig kiveszi az illúziókat...hogy felébredjünk.


Az öngyilkosságot felejtsd el, ne menekülj a fájdalom elől. Ez még a javadra válik!


Nekem is volt nagyon komoly szerelmi bánatom, de túléltem.

2022. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lány részéről biztos nem volt ilyen szirupos a kapcsolat, ha a semmiből szakít, ráadásul a legrosszabb nem a te hibád dumával. Az idő gyógyír mindenre, most még sokáig nagyon rossz lesz, de tudod minden rossz valami jónak az előkészítője lesz majd más akit így fogsz szeretni
2022. máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Azok a régi szép idők! Mindenki átesik ezen. Az idő majd megoldja, hétvégén pedig irány vedelni a haverokkal.
2022. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!