Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem a reményt ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a reményt , teljesen ki vagyok borulva. Tudok beszélni valakivel aki hasonlót megélt már?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23f


A barátnőm mint derült égből a villámcsapás szakított velem. Annyira reménytelenül és végtelenül szerelmes voltam belé , hogy konkrétan semmi rosszat nem tudok mondani róla. Örökké szép emlék marad ahogy nevetés közbe ki kandikált a kis nyelve , vagy ahogy a kis lábai kificánkoltak a takaró alól alvás közben. Mindig tudtuk mire gondol a másik , mindig kiegészítettük egymás gondolatait , és konkrétan mindenről ugyanazok a filmes jelenetek jutottak eszünkbe. Egyszerűen nem tudom eléggé kifejteni ezt az érzést , az életemnél is jobban szerettem , érte bármit megtettem volna. Azt mondta nem az én hibám , hanem az övő , az ő fejébe most semmi nincs rendben és szerinte a kapcsolat miatt van kiégve az élettől. Ez számomra rendkívül nehéz , hiszen neked pont hogy ő színezte be az egész világot , sose veszekedtünk , minden tökéletes volt , felfogni nem tudom ez hogy történhetett.


Az a lényeg hogy most nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem egy hibátlan dolog volt az életemben ,és az is kisiklott a kezeim közül. Nincs kedvem semmihez , olyan végtelen fájdalmat érzek , hogy öngyilkosságon is elgondolkoztam , úgysincs már mit elérnem az életben , ettől a lánytól soha nem lesz jobb semmi , és legalább a fájdalom is megszűnne. Persze tudom hogy sose jutnék el ide de mégis megfordult a fejemben.


Igazából csak beszélgetni szeretnék valakivel aki átesett már hasonlón , egyszerűen nem is tudom hol kellene kezdenem a gyógyulást.



2022. máj. 12. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%

Ilyenek ezek a budos krvk… suliban munkahelyen befuzte vmi ubermens alfa.

Sajnos ezek ilyenek. Az vigasztaljon hogy o sose szeretett teged.


Mondanam h majd talalsz egy rendes lanyt, de nem fogsz mert mind ugyanilyen szros rbnc

2022. máj. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Ugyanebben vagyok.

2 hete szakított velem volt nőm, ugyanígy villámcsapás szerűen.

Rá adásul ez ittasan történt és az anyósom előtt..

Ugyanezt érzem én is de azért nem leszek öngyilkos...

Reménykedem benne, hogy a karma majd törleszt, azt kívánom neki, amit ő adott nekem.

Szeressen végtelenül valakit és az ejtse pofára így, előjelek nélkül!

Ne cseszd szét magad egy nő miatt sem.

És ez fordítva is igaz, egy férfi miatt sem..

Én csak azt szeretném, hogy egyszer érezze azt a fájdalmat, amit ő okozott nekem..

Haragbol edzzek.

Haraggal kelek és fekszem.

És közben nem rá haragszom.

Mert én is még mindig annyira szeretem, hogy nem tudom gyűlölni..

De nálam sokat könnyített az, hogy kB megsem viseli a szakítás..

El van..

Van egy munka társa, nagyon jól ki jönnek, iszogatnak...

Én meg szenvedek ebben a fos helyzetben...

Ne add fel.

Idővel jobb lesz és találsz olyat aki meg is fog becsülni!

Fel a fejjel tesó! :)

Ha akarsz irhatsz nyugodtan, vannak nekem is hasonló tapasztalatok.. :D

2022. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amúgy 12 es vagyok.

Én 22f..szoval mondom.

Meg tudom érteni. 😂

2022. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt nem értem gyűlölni miért kell? Attól több leszel? Ugyan már...könnyű szívvel kell tovább menni, nem te hagytad cserbe. Roszat kívánni se, szív ő is majd meg még te is és a válaszolok is.

Sajnálni se kell magatok.

Én is kaptam eleget, bsztak át, gyerekkel maradtam egyedül, stb...aztán? Itt vagyok, élem az életem és kész.

Munka, gyerek, kutya, hobbik, barátok, jelenleg párom...lehet ennek is vége lesz.

1es voltam.

2022. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!