Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal pár hete. 7 hónapot jártunk Ő nagyon szerelmes volt belém én is szerettem őt, mint embert. Jó ember , csak én nem tudtam úgy bele szeretni úgy ahogy ő belém, de jártam vele mert sajnáltam és azt hittem, hogy belé is tudok majd szeretni mivel jó ember és sokat szenvedett és megérdemli.

A kapcsolat alatt rám volt kattanva, ha nem tudtuk találkozni akkor veszekedett , magányos szerintem lehet azért, vannak barátai, de még is egyedül érzi magát. Egyedül érezte magát akkor is , ha nem találkoztunk mert nem tudtam menni, ő elkezdte , hogy milyen magányos , szarik rá mindenki. Nekem is voltak hiabim a kapcsolat alatt. Végül szakítottunk mert már bezárva éreztem magam akinek nincs saját élete, hanem őt kell kiszolgálni.

Jelenleg baráti viszonyban vagyunk, ő akarta ezt , én beleegyeztem mert sajnálom. Ha beszélünk meg mindig reménykedik, hogy ossszejovunk majd a jövőben, én kifejtettem neki hogy erre nem látok esélyt. Ha írunk akkor mindig próbál odaszurni nekem , meg, hogy nárcisztikus szemelyisegem van , hogy így tudtam vele szakítani és hogy nem viselt meg úgy, mint öt, de már a kapcsolat közben is evvel a jelzővel illetett mivel , erős a személyiségem nem vagyok az az érzelgős típusú. Huszonévesek vagyunk.

Mi lenne a legjobb döntés , hogy ne szenvedjen Ő , tartsuk vagy ne tartsuk a kapcsolatot?



2022. máj. 12. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tartani a kapcsolatot. Pikk-pakk talál magának másik projekciós felületet, amin elkezdheti ugyanezt, hidd el.
2022. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne játszd a terézanyut, szakítottatok, történet vége, a továbbiakban nem kell azon aggódnod, hogyan pátyolgasd a lelkivilágát. Úgy meg főleg nem, hogy a viselkedése alapján kissé mérgező embernek tűnik.
2022. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A másik meg sajnálatból végképp ne legyél vele, a kapcsolatba is kár volt belemenni úgy!

N 30

2022. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy jó ember kicsit buntudatom is van, hogy szakítottunk , csak már nem bírtam tovább. Végére sok lett a veszekez és sajnos vágtunk egymás fejéhez olyant amit nem gondoltuk komolyan. Annyiban igaza volt, hogy voltak duhkitoreseim is mert nagy volt a nyomás a kapcsolatban, ez tavkapcsolat volt, szóval hétvégén tudtunk találkozni, én meg hétvégén szerettem is volna néha egyedül lenni, hogy fel tudjak töltődni, vagy hobbimmal foglalkozni.
2022. máj. 12. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szakítást érezted helyes döntésnek, akkor ne legyen bűntudatod.
2022. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan párom, akit jó embernek tartottam és sajnáltam (főleg úgy, hogy elég hirtelen szakítottam vele), de ettől még egy pillanatra sem éreztem bűntudatot, ez volt a helyes döntés, úgy láttam hogy nincs jövőnk, minél hamarabb meg kellett lépni.
2022. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az segit ha tartom az exeimmel a baráti kapcsolatot ami szép lassan ugyis elkopik mert jön másik pasi. De amig ez nincs meg, nekem a fokozatos leválás segít; a sokk, a hirtelen tiltás, torlések mintha meghalt volna a másik, az meg elviselhetetlen kín nekem.
2022. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!