Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hiányzik. Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Mit tegyek, hogy el tudjam viselni?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt kilátástalan a helyzet, mert a barátnőjétől megtudtam hol bulizik a múlt hét hétvégén. Odamentem beszéltünk azt mondta, hogy vége és én mikor kimondta elsírtam magam. Biztos nem lesz már folytatás.

Lecseréltettem még a SIM kártyámat is, hogy még véletlen se keressem.

Viszont nagyon idegesítő vagyok, már a kollégák szóltak ma rám, hogy ne mondjam mindenre ennek a lánynak a nevét.

5 éve volt ilyen érzésem utoljára akkor mentünk szét az akkori szerelmemmel és azt hittem többet nem fogok kötődni lányhoz, de most úgy néz ki hogy mégis, pedig akkor voltak boldog pillanatok. Most pedig csak szenvedés volt...


Van amikor nagyon kedvem lenne másokkal ismerkedni, aztán máskor meg az a gondolat jön, hogy ha nem Ő akkor inkább senki.


29 F



2022. máj. 12. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Más férfit is elért már ez a kín amit most érzel. Van aki méltósággal viseli, és van aki térden csúszik.


Tiéd a döntés.

2022. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hallgassál jó zeneszámokat!


(Én amikor háborogtak bennem a legrosszabb érzések valamiért - és ezt másnak is tanácsoltam itt az oldalon, akinek szakítási fájdalma volt - a "Jövőből jött lány" című film zenéjét hallgattam meg.)


Olyan hihetetlen mértékben felszabadított a szorongatásból, hogy nem győztem megkönnyebbülten fellélegezni.


Hallgassál olyan zenéket/filmeket, amelyek a fájdalomérzetet nagyban csillapítják! Emlékezzél pl. vissza, hogy gyerekkorodban minek örültél a legjobban és próbálkozz azzal!

2022. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még friss a seb... Ilyenkor még természetes, hogy fáj. Közhely, de fog ez majd enyhülni.
2022. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező pont ebben vagyok, éppen aktuális.

Nem tudom én sem mitévő legyek.

Edzek meg foglalkozok magammal de a lelkemnek még nem jobb.

Max annyi az előnyöm, hogy fájdalomból előnyt kovácsolok, de közben lehet igaz a közhely, hogy van amin csak az idő segít..

Igy kelek minden reggel, hogy milyen szarh, hogy a lány aki évekig az életem része volt hirtelen nincs, ráadásul egy 10 évvel idősebb faszival randizgatnak mióta szét mentünk...

Kegyetlen fájdalom de azt tudom mondani neked amit magamnak is.

Bird ki...

Aztán majd egyszer csak jön egy másik jobb.

És ami most tragédia később öröm lesz.

Mert nem történhetett volna meg ha egy olyan emberrel vagy aki nem is az "igazi"

2022. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!