Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejtenétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtenétek el a szeretőt ?

Figyelt kérdés
Közel 4 évig voltam szeretői státuszban úgy, hogy az adott illetővel szerelemesek voltunk egymásba. Tán még mindig tart ez a fajta szívközelség, vonzalom, viszont a szeretőm úgy döntött, hogy kilép, mert már lelkileg nem bírja a hazugság és a bűntudat nyomását, és 47 évesen nem szeretne új életet kezdeni - megfelel neki a közege és a langyos házassága. Úgy érzem egyre inkább futok a veszett fejsze nyele után, lassan már a kétségbeesés szélén. Válni nem akar miattam, se összeköltözni már. Hogyan felejtenétek el őt ?

2022. máj. 14. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idő megoldja. Ha egy kicsit is belegondolsz, volt 4 éve kilépni, nem tette meg, tulajdonképpen tisztában voltál vele, hogy sosem fogja, csak áltattad magad. Amint ez tudatosul sokkal könnyebb lesz elengedni.
2022. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Keress egy 27 èves pasit, az nagy minősègbeli változás lesz egy 47 èveshez kèpest.
2022. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele abba, hogy ha ez az egész részéről őszinte, mély érzéseken alapult volna, akkor ennyi idő alatt bőven komolyra fordította volna kettőtök viszonyát. Akkor ez már régen felvállalt kapcsolat lenne.
2022. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Te is házas vagy nemde? Akkor miert lepett volna ki ha eleve te sem?
2022. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt már itt megtapasztaltam,olvasva a kérdéseket,gyáva kilépni aki viszonyban van!
2022. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem gyáva kilepni hanem nem akar egyedul lenni. Inkább 2 mint 1 sem.
2022. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem szeretett, ennyi. Ha szeretett volna, képes átmenni a válás okozta komplikációkon, illetve a házastársa elvesztésén.
2022. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, én ismerek egy férfit. Az első házasságából simán kilepett egy 14 évvel fiatalabb no miatt. Pedig gyerekei is voltak. Aztán ezt a második nőt is megcsalta. A nő papucsot csinált belőle. Volt neki is 3 ev viszonya de a szereto csak a megtepazott egoja miatt kellett. Nem vált el! Szakított ezzel a 3. nővel. A sarkanyaval el együtt azóta is. Miért? Mert őt szereti, ő az igazi. Tanulsag ha egy nő igazán kell az miatt lép a férfi! Ha nem akkor marad az akar évekig húzódó viszony.
2022. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Én meg ismerek hasonló szitut, ahol szintén elment pár év így mint nálatok, sőt pár hónap különlét is volt, amiután a férfi rádöbbent, hogy még sem tud a szeretője nélkül élni. Hát megkereste és elvált a feleségétől és azóta is együtt vannak boldogan.
2022. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!