Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig küzdöttetek a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdöttetek a kapcsolatért, és mi volt az a pont, amikor azt mondtátok feladjátok?

Figyelt kérdés
Mennyire viselt meg titeket a szakítás, és mit reagált a másik fél?
2022. máj. 14. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ahol már küzdeni kell mert döglodik, jobb inkább elengedni. Normális esetben mindketten tesznek a kapcsolatért, így lehettek mindketten hosszútávon boldogok. Ha egyik fél már nem akar tenni, bármit csinálhatsz, nem fog javulni!
2022. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez elég egyéni, mert van aki toleránsabb, van aki kevésbé. A legutolsó kapcsolatomnál ott lettem biztos abban, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője és szakítani kell, amikor jöttek a viták (ez nyilván természetes, van mindenhol veszekedés) de ezeket egyedül csak én akartam leülni megbeszélni, együtt megoldani. A srác még gyerek volt és sokszor oda se figyelt rám és neki az egész csak egy hiszti volt :D Miközben minden indulat nélkül elmondtam, hogy engem mi bánt és miért, nem pedig besértődtem és duzzogtam a sarokban mint ő.
2022. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem küzdök, ha nem megy magától ez van.

Engem kifejezetten feldobott a szakítás, a másik fél meg öngyilkossággal fenyegetőzött...

2022. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az volt az i-re a pont, amikor 1,3 éves kapcsolat után bevallotta hogy elkezdett nagyon vágyni másokra. Előzmények: Nem akart velem találkozni, alig keresett, rámcsapta a telefont, egy hónappal előtte egy ismerősömet akarta elhívni találkozgatni, akiről mindig is tudta hogy zavar. Eljártam terapeutához, mert a szex szr volt, ő pedig úgy tett mintha minden jó lenne. Kidobtam olyan dologra pénzt, ami nem is az én hibám volt, csak be kellett volna vallanom magamnak, hogy azért nem megy, mert nem szeret.


Egyébként maga a kapcsolat nem volt rossz, de érzelmileg nulla volt a srác, csak én voltam odaadó, csak én dolgoztam a kapcsolatunkért. (első komoly kapcsolata mindkettőnknek). Mikor a fenn említettet bevallotta, össszepakoltattam a cuccaim,élőben szakítottam vele. Persze ment a sírás, legyen szünet-volt is szünet ahol nem keresett, nem tepert értem. Végérvényesen telefonban mondtam ki hogy nekem ez ennyi, azóta hónapok teltek el, és SOHA nem kezdenék újra olyannal, aki negyed annyi dolgot sem rak bele a kapcsolatunkba mint én.

2022. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es az utolsó mondataid nagyon szépek, bölcsek, de ha az ember szeret valakit, akkor nem hiszem hogy képes mérlegelni, de teljesen igazad van, csak a gyakorlatban ez már szerintem sokkal nehezebb.
2022. máj. 19. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Szép emlékekkel gondolok rá vissza. Jól tettem hogy összejöttem vele, de azt is hogy voltam bátor kimondani a végét. Sosem beszélek róla sértegetve, mert emberként szép kép él róla bennem. Nem voltunk szerelmesek, ezért sem működött. Viszont büszke vagyok magamra, mert a magam részéről sikerült adnom magamból, csak kár hogy olyannak, aki nem érdemelte meg. Vár mindenkire olyan, akiért kölcsönösen fognak rajongani és megbecsülni. A jellemfejlődésemnek nagyon jót tett
2022. máj. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os igaz, de szerintem ez nagyon kiszámíthatatlan. Vannak akik addig amig meg nem kapják amit akarnak, kölcsönösséget színlelnek.
2022. máj. 19. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Ameddig együtt vagyunk én minden tőlem telhetőt megteszek. 43f

Azért csináljuk, hogy hullám völgyekben és dombtetőn is együtt legyünk.

Attól hogy van másik csinos nő, attól nem fogom kidobni.

Nem vagyok híve a dobjuk el azonnal mozgalomnak, tudom ez divatos már az én korosztályomban is. Nem szeretek játszadozni meg a másik agyát húzni. Cserébe elvárom ugyan ezt.


Ha még is vége akkor pedig lezárom. Újrázás nincsen.

2022. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!