Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez valós indok lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valós indok lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint másfél éves a kapcsolat, de a párom elmondta hogy ő hónapok óta gondolkozik a szakításon, és csak az tartja vissza, hogy látja hogy én mennyire szeretem őt, és fél hogy teljesen összetörök utána. És igazából várja a pillanatot amikor a legkevésbé fáj majd. Ezt így elmondta nekem. Az az igazság, hogy én tényleg nagyon szeretem.
2022. máj. 15. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne az?
2022. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak nehezen tudom elképzelni, hogy pár hónapja nem igazán boldog és csak ennyi az indok, hogy fél hogy nagyon rosszul érint majd engem ha szakítunk.
2022. máj. 15. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mi az indok? Világosan megmondta, hogy nem akar veled maradni. Miért vagytok még mindig együtt?
2022. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen mondat után páros lábbal rúgnám ki. Nehogy már kegyet gyakoroljon azzal, hogy velem van.
2022. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Melyik nemhez tartozol kérdező? Hány évesek vagytok?


Más életcélja lett időközben a párodnak, amelyet melletted nem tudna kivitelezni sehogy sem? (Gondolom, még nem csalt meg senkivel, ha ezt így elmondta neked.)


Ez tisztességes lépés volt tőle.

2022. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Amíg nem szakít: van kivel kamatyolni. Aki szórakoztatja, ha unqtkozik. Aki polírozza az egóját. Akinek panaszkodhat, pletykálhat, megkérheti szívességekre. Ha együtt laktok így könnyebb anyagilag. Esetleg a mindennapjai is, ha takarítasz és/vagy főzöl.

Ez a valóság. Nem az, hogy nem akar megbántani. Egyszerűen csak hasznàl, ameddig tud.

2022. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem semmi ilyet kimondani.. :D Nem szakítottál inkább vele te azonnal?
2022. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!