Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális egy 3 éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy 3 éves kapcsolatot sms-ben lezárni?

Figyelt kérdés
Velem szakitottak igy, es a mai napig nem.tudom felfogni, h tenyleg igy lett vege..

2022. máj. 16. 19:04
A kérdező szavazást indított:
normális
nem normális
42 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én is szakítottam így, mert a tettei után már csak erre tartottam érdemesnek.
2022. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Pont ennyit ért neki ez a három év... Ezen gondolkodj el!!!...
2022. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem messengeren szakítottak 3 év után. Az emberek szívtelenek.
2022. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem normalis dolog.


(Persze kiveve az olyan szelsoseges eseteket, hogy pl te egy veszelyes agyament ember vagy es a parod vegre osszegyujtotte a batorsagat, hogy megszabaduljon toled, de csak sms-ben, hogy eloben ne is tudd bantani vagy ilyesmi)

2022. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én 7 év után messengerben szakítottam vele, mert féltem tőle.
2022. máj. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván attól függ, hogy miért lett vége.
2022. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

#5. Ugyanez, csak 5 és fél évvel.


Apróságok miatt képes volt üvölteni meg verni a falat, nem mertem bevállalni a szakítást előtte. Sőt, az utolsó félévünkben már fixen gyomoridegem volt a találkozóink előtt is, nem pedig örömmel töltött el, hogy láthatom. Egyszerűen tudtam, hogy erőszakoskodni fog, és ha nem kapja meg épp, amit akar, akkor éktelen haragra gerjed.


Természetesen ha nem ilyen problémák miatt szakítanék, akkor mindenképp a szemébe mondanám, de ebben a helyzetben féltem.

2022. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én elköltöztem az exemtől, h egy kicsit távol legyünk egymástól. Azt beszéltük meg, h majd lesz egy tisztázó beszélgetés , h akarjuk-e folytatni..

Végül ilyenre nem került sor; sms-ben írt, h jobb lenne nem.folytatni.

Pedig mikor elmentem tőle azt momdta szeret, és ne szomorkodjak

2022. máj. 18. 10:09
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:
Bárhogy is van volt, azért nem szép dolog így szakítani. Legalábbis, ha komoly kapcsolatról volt szó. Valahol gyávaság és könnyebb út így szakítani.
2022. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vegul meg valtottunk most par emailt , de mar leher jobb is ha nem talalkozunk tobbet
2022. máj. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!