Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy pár hónappa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár hónappal a szakítás után úgy éreztem túl vagyok az exemen, erre ma váratlanul újra bedepiztem?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk. Pár hete már teljese jól éreztem magam, és legfejjebb dühöt éreztem az exem iránt. Ma ismét rosszul lettem,és elkezdett hiányozni..újra azon agyalok mit rontottam el, mi lett volna ha..

2022. máj. 16. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez még többször is elő fog jönni! Teljesen normális. Nálam is ugyan ez van. Van, hogy pár napig jól vagyok, és azt hiszem, hogy túl vagyok a nehezén, azután újra előjön a vergődés. Van hogy óráról órára változik a hangulatom.

Ez sajnos ilyen! ☹

2022. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Johnathanos ***** válasza:
Egyet értek az elsővel.Az eleje tényleg nehéz, hangulat ingadozás alap.. Egyedül az idő az ami tud "segíteni,illetve figyelem elterelés, közsd le magad valamivel, vidámabb zene, vígjátékok vagy horror, esetleg barátokkal kimozdulni,sport-futás, séta a szabadban. Kikell kapcsolnod magad valahogy
2022. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen normális. Azt szokták mondani ha kész vagy rá egy új kapcsolat segít.vagy egy szex valakivel
2022. jún. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!