Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottam, de éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam, de éjjel kb 2 órát se aludtam, és nagyon rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Egy érzelmileg nagyon bántalmazó kapcsolatot szakítottam meg tegnap. Az illető teljesen érdektelenül reagált (mint kb mindenre, és ignorációval) tehát nem volt kiakadás semmi, én viszont nem tudom miért, de konkrétan rettegek, félek, szorongok tegnap óta. Éjjel kb 2 órát se aludtam, a testem fáradt volt, de az agyam az rettegett. És most is azt érzem. Miért van ez?
2022. máj. 17. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Türelem. Ez teljesen normális, kitartást!
2022. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egy szakítás után sem éreztem rettegést, szorongást, halálfélelmet.
2022. máj. 17. 08:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem normális!
2022. máj. 17. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de a bántalmazó kapcsolatod se volt normális. Nyugi, ma éjjel majd kialszod magad és elmúlik.
2022. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A bántalmazó kapcsolatok ilyenek. Adj magadnak 2 hetet és sokkal jobban leszel. Exponenciálisan újra elevennek fogod érezni magad.
2022. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
teljese normális majd elmúlik
2022. máj. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazd meg magadnak hogy mitől félsz. Attól az embertől akivel szakítottál? Attól félsz, hogy fizikailag bántani fog?

Vagy attól félsz, szorongsz, hogy nem lesz párod és egy ideig egyedül maradsz? Sokan vannak akik kapcsolatfüggők, és ha bántalmazzák is őket, mindig visszamennek a bántalmazóhoz, mert félnek az ismeretlentől, attól hogy milyen lesz egyedül élni.

Ezért próbáld meg kielemezni a saját viselkedésedet, hogy te mitől is rettegsz valójában. Ehhez önismeretre van szükség. Nem szabad tagadnod magaddal kapcsolatban érzéseket, hanem be kell tudnod vallani önmagadnak hogy mi is a rettegés pontos oka. Ha ez nem megy egyedül, akkor pszichológus tudna ebben segíteni.

2022. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
És mitől rettegsz, hogy az életednek vége? Hogy többé nem találsz senki mást? Hogy soha senki nem fog szeretni többé? Hogy magányos maradsz?
2022. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Voltam egy eléggé hasonló szituációban, és hasonlóan éltem meg. Sajnos ez ilyenkor "normális".

Jobban vagy azóta?

2022. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!