Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi volt a legrosszabb szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb szakításod eddig?

Figyelt kérdés
Mi történt, hogyan reagáltál? Miképp alakult az életed utána?

2022. máj. 18. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak úgy letiltott minden előzmény nélkül. Ha meglátott valahol, elkezdett bújkálni, hogy véletlen se fussunk össze. Pedig értelmes csajnak tűnt. Egészen eddig. Azóta se tudom, hogy ez mégis mi a fene volt.
2022. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Hogy nwm közölte

Nem tudtam rola

Azt mondta x helyen van, odamentem, aztán azt mondta z helyen van es igy rohangáltam eg, kört összevissza es sehol nem találtam. Aztán elkezdtem inni meg egy erdős részen futni hatalmas köröket pirkadarig es láttam a napfelkeltében ahogy száll fel a pára a füves részen, aztán ücsörögtem egy sort a skateparkban (ott szoktunk bandázni)es otthagytam az öngyújtom (mindig cseréltünk én adtam neki szivecskéset ő meg macisat nekem meg forditva, mindig cserélgettünk öngyujtokat)szoval gondoltam ha majd megy oda látja az öngyujtot.


Utána hazamentem a lakotársamhoz.

Azután rámszállt az exem "haverja"ill ismerőse, akit ismertem de anno mikor stoppoltam "elrabolt"mert velem akart lenni. Es szoval ez az ismeros az exemtol kérte el a tel.számom aki megadta neki.

Igy ugy voltam vele hogy szivatni akarnak, vagy egymás között passzolgatják a nőket mint arabok a kecskét. És leoltottam mindkettőt es elkuldtem mindkettőt melegebb éghajlatra.

Az az ismerős milliot küzdött értem hogy végre higyjek neki, nem át akar verni, valóban tetszem neki, stb stb, rengeteget bizonyitott es rengeteg sztori lement mire összejöttünk es kb könnyezős romantikus volt az első éjszakánk. Iszonyat hosszu lenne leírni az egész sztorit.

2022. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
*Es szoval akivel összejottem az exem utan, azt mondta hogy jó hülye volt az exem, hogy ilyen nőt hagy el mint én, hogy azt se tudta szerinte valojában ki vagyok és miről maradt velem le. Es ő nem olyan mint az exem, ő egy masik ember, nem szívat, higyjem már el.
2022. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Pasi 3 hónapig játszotta a hősszerelmest, addigra én is alaposan belezúgtam. Aztán egy hétvégén azt mondta beteg, nem fogunk tudni találkozni. Mondom ok, van ilyen. 1 hétig volt "beteg". Lebeszéltük a találkozót, szegénynek hirtelen bedöglött az autója, nem tud jönni. Ekkor már rossz érzésem volt, de mivel erősködött hogy minden oké, gondoltam legyen, lehet hogy tényleg ennyire peches. Közben teltek a napok, állandóan írt, hívott, végül 1 hét múlva találkoztunk. Látszólag teljesen rendben volt minden. Hazament, és onnantól kezdve se kép, se hang. Letiltott mindenhonnan.


Az egészben csak azt nem értettem soha, hogy amikor rákérdeztem hogy minden oké - e, minek mondta hogy igen? Miért nem dobott ki akkor? De végül is annyira mindegy, egy gyökér volt.

2022. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
2 csajom egyszerre rúgott ki. Az kemény.
2022. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Amikor megcsaltak.
2022. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hellmano ***** válasza:
15%

Remélem nem olvassa az a csaj, akit én dobtam ki, mert az elég extrém, ha érdekel valakit én, hogy dobtam ki az akkori barátnőmet.


Elmentünk bulizni és fiatal koromban elég kapós voltam és éltem is a dolgokkal, de megcsalni senkit soha nem tudtam volna, így adódott az alkalom, hogy este egy nagyon szép csaj összejött és ugye otthon meg volt a barátnőm az elvemhez tartom magam, így megcsalásról szó se lehetett, de a csajt meg megkellett dugnom. Felhívtam a barátnőm és szakítottam vele, nem ragoztam a dolgokat, majd utána megdugtam a csajt és ennyi a történet. Azóta se csaltam meg senkit :) Ez örök elv nálam és szerintem, még ígyis tisztességes voltam, mert őszintén nem sunnyogtam el a dolgot! Lehet nyers volt, de később szerintem rájött, hogy nem is voltam olyan kegyetlen ezzel a húzással, mert bizony mások akár évekig titkolják a megcsalást és úgy mosolyognak a megcsalt párjuk szemébe...

2022. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 7-es! Nevetséges vagy! Ez nem extrém, hanem idióta.
2022. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Tipik gimis, 1-2 napos járáska után közölte a csaj, hogy mégsem áll a dolog, legyünk inkább barátok. Akkor, 16 évesen még nem értettem pontosan, mit jelent ez a szöveg, gondoltam oké, lesz egy barátom :). Leültem mellé, megkínáltam egy cigivel, barátkozzunk. :) Így felnőtt fejjel visszatekintve szerintem ezzel minden radart fejre állítottam a fejében, ilyen csávót még nem látott. Szerintem nem tudta hogy trollkodom, vagy ennyire hülye vagyok, de egyikre sem hasonlítottam.


Ezután néhány nap "csak barátságot" követően egyszer csak közölte, hogy ő teljesen össze van zavarodva, és bevallja, hogy nagyon komolyan gondolja velem, csak most otthon minden nagyon zűrös (mennyi sorozatot nézhetett...), és nem akarja elrontani, tudnék-e várni rá? Szerintem itt azt remélte, hogy végre elküldöm a picsába, és megszabadul tőlem, vagy ez volt a világ legpofátlanabb talonbarakása, dehát nagyon tetszett, és nagyon naiv voltam. Ugyan a józan paraszti eszem elemeire hullott, hogy ez meg mi a fasz, de éppen nem álltak sorban a lányok az ajtómban, nem siettem sehová.


Nos, pár órával később ugyanazon a szórakozóhelyen, ahol a 30 napos ultimátumot megbeszéltük, a mellettem lévő asztalnál jött össze a sráccal, aki egyértelműen előre lebeszélt randira érkezett. Az a durva, hogy ez amúgy nem zavart különösebben, nade hogy mindenki jött finoman vigasztalni, hogy "sok hal van még a tengerben", meg "amúgy is jobb csajok passzolnak hozzád", amitől finoman megértettem, hogy én vagyok a téma az egész kocsmában :). No ez picit felzaklatott.


Gondoltam, úgy tapintatosan megkérdezem már, hogy akkor most várjak-e még, mert hát azért ez a srác és a közös terveink mérsékelten férnek össze a fejemben. Erre közölte, hogy nem érti milyen srácról beszélek. Na itt már kezdtem picit agresszívvá válni. Mondta, hogy ne haragudjak, de neki menni kell, ugye az anyjával már így is rosszban van, nehogy elkéssen.


Itt már kezdtem gestapós stílusba váltani, mert már az egóm nem bírta, hogy ilyen szinten hülyének néznek. Mondtam, ha a srác, aki ott vár az ajtóban nem is létezik, akkor bizony hazakísérem, és jól elmagyarázhatja nekem a ma estét. Jaj, ne legyek már "ilyen izé", őneki nagyon fontos a velem való kapcsolata, megbeszéltük, jövő hónap :D.


Zárásul közölte, hogy hétfőn majd mindent megbeszélünk, majd az est méltó zárásaképpen lehajolt puszit adni, és ezzel a mozdulattal rám borította a fröccsömet. Kifogástalan estém volt. :)


Én annyira felhúztam magam, mert ennyire gyökérnek még életemben nem néztek, hogy eldöntöttem, hogy ezt nem hagyom annyiban, igenis le fog velem ülni, és el fog számolni. Hétfőn természetesen bújkált előlem egész nap, telefont nem vette fel, stb... Úgyhogy végül úgy gondoltam este arra sétálok, amerre lakik, mer ha jól sejtem randi lesz.


Bejött, ott romantikáztak a padon. Gondoltam, ha ez a srác nem is létezik, akkor nem zavarok, úgyhogy széles mosollyal lecsattantam melléjük, rágyújtottam, bemutatkoztam, "remélem nem zavarok" :D.


Nem maradtam sokáig, csak addig amíg a lány anyja leszólt, hogy most már húzzon felfelé. Elköszönésképpen megkérdeztem a srácot, megiszunk-e egy sört. Hebegett-habogott, mondom, ez a beszéd. A csaj arca megért egy misét.


Mindegy, aranyos volt felidézni. :)

2022. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Szex közben véletlen a szeretőm nevét nyögtem. Leugrott rólam, hozzám vágott egy párnát aztán kidobta a nadrágom az ablakon. Közben elbőgte magát és ordibálta hogy mekkora szemét alak vagyok. Meghallották a szülei odalent, feljött az apja és ránk nyitott miközben tök meztelenek voltunk a csaj meg bőgött. Hozzám vágta a maradék ruhámat, rekord időn belül felöltöztem és sprinteltem le a nadrágomért aztán el a f*szba. 20/F
2022. máj. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!