Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdjek új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek új életet ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy párom miatt elköltöztem egy másik messzi városba, hogy végre együtt tudjunk élni. Sajnos úgy látom, hogy nem működik köztünk már a dolog. Viszont nekem itt közben lett egy nagyon jó munkahelyem, ami jól is fizet. Nem tudom, hogy ha szakítunk, akkor merre menjek tovább. A szüleimhez nem is tudok visszamenni, helyem sincs és messze van a munkahelyemtől, meg hàt ki akar a szüleivel élni.... új munkahelyet keresni, ami fizet is, lehetetlen kb. Egyedül albérletet nem tudok kifizetni, ahhoz meg már idős vagyok, hogy lakótárssal, barátokkal éljek. Mit tegyek?
2022. máj. 19. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de ne a munkád határozza meg a lakóhelyed! Én is voltam ilyen helyzetben, mindent feladtam, mert már nem szívesen maradtam volna azon a környéken, ahol az exem lakott, még véletlen sem akartam vele összefutni, másrészt pedig miatta költöztem oda, tehát semmi más nem kötött, munkát pedig nem nehéz találni, ha nagyon akarsz. Nyilván nehéz, főleg, ha nincs megtakarításod, de én a helyedben nem akarnék ott ragadni egy városban, ahová az exem miatt költöztem.
2022. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

" egy nagyon jó munkahelyem, ami jól is fizet "

" Egyedül albérletet nem tudok kifizetni "


Ugye érzed, hogy sántít a sztori?

2022. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ember legyen a talpán, aki szeretne kifizetni havi 100 ezer+rezsit egyedül :) és akkor nem mondtam sokat
2022. máj. 19. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy egyedül nagyon nehéz fenntartani egy albérletet, de akkor mégis mi lehet a megoldás? Benne ragadsz a rossz kapcsolatban?
2022. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Akkor annyire nem fizet jól az a munkahely. Mert még ha a fizud fele is menne el bérletre meg rezsire, akkor is megélsz mellette. Jobb mint az utcán ücsörögni, de lehet én vagyok fura.
2022. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!