Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normalis az , h visszavágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az , h visszavágyom egy rossz kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Most szakitottunk pár hónapja.

Egy igazi toxic kapcsolat volt; csak én alkalmazkodtam, nagy volt a korkülönbség.

Mikor megismerkedtünk még válófélben volt az exem, és engem búfelejtőnek használt.

Ez ment 3 évig.


Én nem.bírtam ezt, elszakadt a cérna es eljöttem tőle.


Most.meg mélységesen megbántam, és visszamennék hozzá, de neki már nem kellek..



2022. máj. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem is kérdés, csak egy önsajnaltató bejegyzès
2022. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs még más. Nyilván visszavágysz, mert ragaszkodsz, pedig tudod, hogy nem volt jó neked.

Idő.

Gyógyulj egyelőre, aztán majd fogsz tudni nyitni.

2022. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is voltam így. Visszavágytam valahova ahol nem is szerettem lenni. Ez azért van, mert a múltadat szebbnek látod a jelennél, de nem hozzá akarsz visszamenni. Hidd el. Adj egy kis időt, és rájössz, hogy jobb neked nélküle mint vele.
2022. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális sajnos. Amikor lezársz egy toxikus kapcsolatot, előjönnek a szép emlékek, vissza vágysz, nem egyből jön a felszabadultság érzése. Megszépül a múlt. De könyörgöm, nem véletlenül lett vége! Nem szabad vissza menni, jobbat érdemelsz. Csak gondold végig, mi minden rossz dolog történt, ilyenkor nem szabad vissza sírni. Túl vagy rajta, nehéz tudom, de el kell engedni.
2022. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!