Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi úgy érzi a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi úgy érzi a szerelem elmúlt, pedig csak átalakult, akkor miért szakít?

Figyelt kérdés

Jól megvoltunk 2 év után is, egy szerető barátnő voltam, semmi veszekedés, semmi baj, amikor egyszer csak elmondta, hogy ő pár hete már nem érez irántam annyira erős szerelmet. Mondtam, hogy igen, mert átalakul szeretetté. Neki ez nem így nem megy és hát szakított. Tudni kell, hogy én tapasztaltabb vagyok ilyen téren, neki pedig ez az első igazi kapcsolata, tehát érthető.


Vajon számíthatok arra, hogy visszajön? Köszönök minden segítséget, jól jönne most...



2022. máj. 26. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Vissza fog jönni
Idő kell neki
Elment végleg
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, eléggé visszatetsző dolog egy olyan embert párkapcsolatra (újra) akarni, akit nem tartasz elég értelmesnek ahhoz, hogy a saját életéről képes legyen jól dönteni.
2022. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én is így jártam..tanulság levonva:soha többet tapasztalatlan férfival!
2022. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ez 1-el bonyolultabb, ha ő szakított!

Lehet, hogy több hete megvan a felismerés, hogy vége, és nem az érzés jelent meg, vagy éppen más van a képben, ami miatt megtette.

Ha minden rendben, akkor senki nem szakít, ez nem tapasztalat kérdése!

2022. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, te mondtad ki, hogy "átalakult szeretetté"... hát nem tudom.... Te mennyire vagy tapasztalt? Mert ha egy szerelem 2 év után szeretett alakul, az nem az igazi. Szerintem engedd el, menjen, ha szeretne.
2022. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet onnan tudja, hogy megtetszett neki valaki más
2022. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a férfi úgy érzi a szerelem elmúlt"

Csak ő érzi, amit érez. Ha valaki el akar menni, el kell engedni.

2022. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fordítva ülsz a lovon, ha szeretetből indul egy kapcsolat, és ismeritek, értitek egymást, akkor a szerelem idővel egyre erősebb lesz.
2022. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!