Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viseljem el a szaktást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a szaktást a szeretővel, váljak-e közben ?

Figyelt kérdés
3 évig voltam szerető, 1 éves kihagyással. Idén tértem vissza az életébe újra. Házasok vagyunk mindketten. Eljutottam addig a pontig, hogy elválok - önmagam és miatta is. Félig el is költöztem már otthonról, telefont elő hagytam, szinte tudatalatt akartam már a lebukást. Ő viszont a 3 év alatt sosem szállt ki a férje mellől az ágyból, se külön szoba. Az utolsó 2 hónapban rengeteget veszekedtünk, találkozni se találkoztunk - került is, mert lebukott a gyereke előtt valaki mással (ami egy ártatlan üzleti vacsora volt), csak a gyereke félreértetté. A csaj hátra arc, "soha nem leszek szerető" szöveg, és visszasasszézott a 20 éves házasságába - amelyet végig túlélt - antidepresszánsok, és szeretők (köztük én) társaságában. Ma azt mondta - már nem tud kapcsolódni hozzám. Amikor megkérdeztem, hogy örökre vége-e részéről, azt mondta, hogy nem hisz az örökre dolgokban. Én meg szeretném elgyászolni mint a kapcsolatot vele, mint pedig a házasságom végére pontot tenni. Ő szeretne továbbra is a házasságában maradni, mert élhető őszinte életre vágyik úgy, hogy a férje csak meg ne tudja mi ment köztünk, "mert kibaxxa" őt. Én pedig olyan őszinte életet szeretnék, hogy mindenkinek elmondunk mindent - ha már őszinteség - felvállalva a cselekedeteinket. Hogyan felejtenétek el olyan valakit, aki egyik nap a szemeidbe sírja, hogy "Te vagy az", 2 hónapjára rá, meg menekül előlem, mert család, férj, anyagiak, felújítás, 47 évesen nem kezd új életet, stb. stb... A házasságommal sem tudok mit kezdeni, ha csak lehet szeretnék elválni idővel, akár 3.fél nélkül is, gyermekekkel. Végig csinálta-e már valamelyikőtök ezt az élethelyzetet? Kibírható a kettő egyben, majd új életet kezdeni ?

2022. jún. 3. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Azt írtad magad miatt is akarsz válni, akkor tedd meg. Ha őszinte akarsz lenni a feleségeddel hogy megcsaltad, tedd meg.

A (volt) szeretődet viszont ne rángasd bele olyam dologba, amit nem akar. A te döntéses kilépni a házasságodból, ahogyan az ő döntése benne maradni a sajátjában. Ha annyira szeretne, akkor kilépne ő is és együtt lennétek. Valamit viszont biztos nyújt neki a férje, amit te nem, ha őt választotta helyetted.

2022. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Minden kibírható, csak akarni kell. Szedd össze magad, aztán lépj, de kizárólag saját magad miatt, és ne halogasd a végtelenségig. Ami nem megy, azt nem érdemes húzni mint a rétestésztát.

Ezt a nőt meg csak az idő segít majd elfelejteni. Koncentrálj a jövőd szervezésére, így kevesebb időd lesz rajta agyalni.

2022. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gyurlaci ***** válasza:

"antidepresszánsok, és szeretők (köztük én) társaságában."

Mit sajnálsz ezen a VNK-n (by Woody Allen)

VNK=Világi Nagy K&rva.:-)

2023. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!