Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm mióta szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm mióta szakított velem 5-6hónapja, még mindig szinte vagy így vagy úgy,de tartja velem a kapcsolatot valamiért,meg is ossza a dolgait,családi,főleg kapcsolati dolgait. Nem problémás kicsit ez nála?

Figyelt kérdés

Ő kérte ezt,hogy ne legyen harag,tudja nem vagyok idegbeteg meg semmi, max köszönésre gondoltam,de arra nem gondoltam ilyeneket fog le írni vagy netán az utcán elmesélni,hogy kb 2-3 srác volt már,meg most 2 nap alatt össze jött egy idegennel akit nem ismert sehonnan csak oda ment hozzá az emberke.

Majd vissza kérdezett,nálam mi a helyzet? Mondtam neki pár hete ismerkedek,az meg érzékelhető volt,hogy nem tetszik neki,kezeit gyűrőgette meg ilyenek.


2022. jún. 11. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval passz mi kapta őt el mostanában,nem élte ki magát vagy nemtudom.
2022. jún. 11. 21:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján problémás a csaj, ha nagyon zavar, egyszerűen mondd meg neki ne keressen semmivel, mert szakítottatok, már nincs közöd a dolgaihoz.
2022. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De problémás, a te hozzáállásod, hogy köszöntök, és tovább mentek a normális. Mondd meg neki, hogy a nemi életére nem vagy kíváncsi, még informatíve sem, ennyire nem szeretnél vele jóban lenni!
2022. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen a nagyon alapok oké. De most,hogy neki rossz épp a szerelmi élete.. de elrendezem mindenképp ezt.Valami nincs rendben fejében,nem is úgy gondolkodik,ezt valahol be ismerte
2022. jún. 11. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!