Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tudok túllépni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újj Dávid kérdése:

Hogy tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Rövid Story:

7 évvel ez elött megismertem egy lányt, aki az első igazi nagy szerelmem volt. 3 és fél évig együtt is voltunk. Viszont ki kellett költöznie külföldre és e miatt szakítottunk.

Azóta eltelt kb 3,5-4 év. Nem találkoztunk, nem beszéltünk.

Volt másik párja jó ideig, de szakítottak mert paraszt volt vele.

A múlt héten hazalátogatott és a közös társaság miatt találkoztunk is és dumáltunk. Na itt kezdődnek a bajok. Rájöttem, hogy még mindig szeretem... viszont a részéről nem tudom hogy ez kölcsönös-e.

Túl lehet lépmi valaha az első nagy szerelmen, vagy ez olyan, hogy mindig megmarad egy kis sebnek?



2022. jún. 16. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl lehet lépni, de az biztos, hogy örök emlék marad, az érzelmek is. Bennem mai napig ott van az emléke annak, amit az első szerelmemnél éreztem, nagyon jó érzés volt és izgalmas, első igazi, nagy szerelem. Ettől függetlenül már tovább léptem, már nem vágyom arra a személyre, de az érzésre mai napig emlékszem, és örülök, hogy valaha az életem része volt, de nem csinálnám vissza és nem is bánt a dolog, hogy vége lett. Előbb-utóbb szerintem mindenkinél elmúlik.


Ha nagyon szeretnéd vele esetleg újra kezdeni, akkor adhatsz ennek esélyt simán. Csak beszélgessetek, akár írj rá, aztán meglátod hogy hogy fogadja a közeledésedet. Ne erőltesd a dolgokat, csak figyeld meg, hogy hogy reagál. Akkor sem dől össze a világ, ha ő már nem nyitott rád. Idővel le fogod tudni zárni.


Igaz, hogy az első szerelmemmel én is többször voltam együtt, úgy tudtam igazán lezárni, mert akkor már rá tudtam jönni, hogy tényleg nem vagyunk egymáshoz valóak. Átalakult a szerelem is inkább szeretetté, barátsággá, már nem volt az igazi. Közel állt a szívemhez, de már nem volt szerelem. De ha nem próbálom meg vele újra, talán mai napig élne bennem a remény, hogy lehet jó lehetett volna, ha nem próbálom meg újra. Úgyhogy szerintem próbáld meg, veszteni nem fogsz vele.

2022. jún. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg! ^^ Max ha nem jön össze, akkor nem emészt majd az a kérdés: Mi lett volna ha...? Ha úgy érzed, szeretnéd, lépj MOST! A mikéntjéről az 1-es mindent leírt. :))) Kívánom nektek, hogy sikerüljön! ^^
2022. jún. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal lépj vele kapcsolatba, nehogy megelőzzenek.

Az ő válasz-szava legyen a döntő. Ha nem akar veled kapcsolatot kiépíteni, akkor ezt vedd tudomásul és nyugodj bele.

Legyen szerencséd!

2022. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá szerintem is. Jobb megpróbálni, ha most szabad, mint agyalni rajta évekig. Hívd el nosztalgiázni, kiderül nyitott-e rád.
2022. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!