Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beteg barátnőmet szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg barátnőmet szeretném elhagyni, de megöl a lelkiismeretfurdalás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, már a kapcsolatunk elején is sokat gyengélkedett, rosszullétei voltak. Egyszer egy nyaralás alkalmával elájult a fájdalomtól, mentőt kellett hívni. Kiderült, hogy endometriózisa van. Volt két műtéte, ott voltam mellette. Stómazsákot viselt a hasán egy évig. Sajnos az állapota nem mondhatni, hogy igazán javul, állandóan rosszul van, napi szinten migréntől szenved. Az utóbbi években dolgozni sem tudott rendesen. A legrosszabb, hogy úgy néz ki gyereke sem lehet, méheltávolításra készül. Azt mondja hogy lehet utána jobb lesz az állapota.


32 évesek vagyunk. Szeretem, mert kedves, okos, csinos, értelmes lány, de ez így nem élet. Sajnálom is nagyon, mert nem ezt az életet érdemelné, de úgy érzem, hogy én már nem tudok többet tenni. Szexuális életünk sincs és én ehhez még fiatalnak érzem magam.


Azt mondja, ha én elhagyom akkor ő már nem fog találni mást és én ezt el tudom képzeni, mert baromi szar helyzetben van, ugyanakkor többször mondta is (sírva persze), hogy ha úgy érzem, akkor elenged. Mégse merem ezt meglépni, mert megöl a lelkiismeret furdalás.


Hatalmas görény vagyok, ha mégis elhagyom?


Élni szeretnék még, ismerkedni, esetleg családot alapítani. Vele ezt meg nem lehet, de közben meg szeretem is, mert tudom, hogy egy értékes ember, csak szar az egészsége.


Mit tegyek?



2022. jún. 22. 13:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
huh, ez egy nagyon nehéz kérdés. Nekem van egy ismerősöm, akik házasok több, mint 20 éve, gyerekkel, de szexuális életük 0... A feleségnek volt egy műtéte és azóta teljesen frigiddé vált. A férj nagyon szereti, elhagyni eddig képtelen volt, de mióta ez az állapot van köztük, szeretőt tart. (9 éve) Nem ajánlom neked azt, h ugyanezt tedd vele, mert az évei neki is mennek és neked is, és nem hiszem, h boldogtalanságban szeretnéd leélni az életedet. Ha szereted, de úgy érzed, hogy nem tudsz neki segíteni és tovább lépnél, akkor szerintem barátként támogasd a jövőben őt, ha erre neki is van igénye. Más esetben ez csak rosszabb lesz évek múlva, ha vele maradsz. Ha szereted és látsz még reményt arra, hogy a dolgok rendbejönnek, akkor még megér egy próbát vele maradni és támogatni őt társként. Amúgy ez egy rettentően nehéz kérdés és ugyanilyen nehéz erre válaszolni is. Szerintem szánalomból senkivel se maradj egy kapcsolatban. Senkinek nem lesz jó
2022. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!