Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy szakítás után másfél évvel is eszedbe jut mindennap az illető?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem. Valahogy túl kéne lépned rajta. Ha más nem pszichológus segítségével
2022. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
igen
2022. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális is meg nem is. Nyilván az embernek eszébe jut a másik, főleg ha azóta nincs más helyette. Hiányzik az embernek a törődés, a másik jelenléte.


És nyilván a szakítással (kortól és komolyságtól függően) azért komoly tervek is tönkre tudnak menni. Mert nem mindegy hogy egyik pillanatban még a közös életet tervezitek, lakás, gyerek, család, utazások, élmények. A másik pillanatban meg ott ölsz egyedül és nem tudod hogyan tovább.

2022. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod lefoglalni magad, vagy nincs másvalaki akkor igen akkor gondolhat rá
2022. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És nyilván a szakítással (kortól és komolyságtól függően) azért komoly tervek is tönkre tudnak menni. Mert nem mindegy hogy egyik pillanatban még a közös életet tervezitek, lakás, gyerek, család, utazások, élmények. A másik pillanatban meg ott ölsz egyedül és nem tudod hogyan tovább.


Ezzel nekem is most a tököm kivan, pont így érzek :D De majd elmúlik.

2022. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Élethelyzettől függ! Minél hosszabb, minél mélyebb volt a kapcsolat (házasság), annál nehezebb továbblépni. Az sem mindegy, miként ért véget. Ha megcsalással, akkor nem mindegy, a megcsalt fél vagy a félrelépő vagy. Egyiknél a fájdalom, másiknál a lelkiismeretfurdalás... (már ha van)


Engem 29 évesen, 5 év házasság után csalt meg nejem. Szakítás után 1,5 évig nem néztem nőre, a munkákba menekültem. Két melóhely éjjel - nappal.

Utána lassan újra megtanultam udvarolni. Kellett kb. egy év, mire visszarázódtam és ment a dolog. Addig inkább csak bénáztam. (1-2 randis viszonyok, jellemzően szex nélkül) Viszont, amikor végre talpra álltam, hamar ráébredtem, a harmincas a legszebb férfikor! 18-től 50 évesig voltak kalandjaim, viszonyaim, kapcsolataim szebbnél szebb nőkkel. (még egyszerre több nővel is összejött, ami örök, fantasztikus emlék ;-) )

Az átmeneti cölibátus alatt viszont esti iskolába is mentem, továbbtanultam . Ennek igen jó vége lett, új álommeló, jó fizetés, egzisztencia, ami okán még jobban ment a párkeresés. Pár év után megtaláltam második nejem, akivel fél év után összebútoroztunk, két évvel később összeházasodtunk, amikor jött az első baba. Először kiadtuk a háromszobás lakásainkat és kettesben egyszobás lakást béreltünk barátoktól. Így anyagilag is jobban haladtunk. A baba érkezése előtt egy hónappal beköltöztünk nejem lakásába, de még ekkor is fedezte a rezsit a másik kiadott lakás. Tehát, elmondhatom, jóra fordult az életem az első házasságomat követő válásom után, ami lelkileg és majdnem anyagilag is a padlóra küldött.

Van élt a válás után! Csak idő kell hozzá.

50F

2022. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Belohin válasza:

Szia! Minden Jókat és mindég Előre is! Hát Engem Lehet, hogy nem a legKompetensebbet Kérded, de ha "elfér" egy "bolond" Aspektusa is a repertoárban, nos, akkor azt kell mondgyjam, hogy persze, hogy Eszedbe Juthat másfél év múltán is ha Jól Értem hogy Ez a Gond a Szerelmed, illetve itt mintha már csak ex-ÍSzerelemről Lenne szó! Mert mért is vajon?!? Hát nem csak azért mert Én megtapasztalhattam azt is, hogy egy viszonozhatatlan "diák-Szerelemből" talán 15 után se Tudhattam kijönni, úgy közben Szerelmes voltam még vagy 100 Leányzóba egyszerre párhuzamosan, pontosanbban minden Hölgybe szinte egyetlen korláttal, hogy nagyon-nagyon csúnya volt és iszonyuúan viszolyogtatott a Külleme, de ez sem Igaz annyira, mert ugyan akkor nem voltam soha annyira előítéletes, hogy az elvarázsolt ocsmány küllen nem fedhet-e el netán Igen érző szivű úgy mond és kiVáló Értelmes Lényt, akinek a genetikai Lottón sajnos nagyon szerencsétlenséget húztak ki! És Próbáltam volna megSzerethetni az ilyen Szegényke Lánykákat is, de nem csak mert nem Tehettek arról, hogy ez a pech érte őket és változtatni ezen szinte lehetetetlen és hogy semmiképp se Legyenek szuicidek sem, hanem Magamon Tapasztalhattam, hogy milyen az, amikor megKönyörülnek Rajtam és egy-két lányka Tudhatotta közelébe engedni annálkül a Bartók Béla Csodálatos Mandarinjának a réme is fenyegetett volna!


Szóval inkább azt kéne Tisztázd, hogy mely társadalmi MÉM-ek értek eddig?!? Nem arra, hogy mire idomítottak, hanem miktől vagy Igazán Boldog?!? Hogy hogyan Ismered némiképp magad?!? Poligámnak-e vagy esetleg szigorúan monogámnak?!? Mert dr. Csányi Vilmos HumánEtológus Emlit valamit, hogy a Homo Sapiensnél kialakult talán genetikailag a monománia Esélyéje is! Ekkor persze nem kell rögtön a valláshoz menekülni, hanem amit az Ó-Görögök is Ajánlanak, hogy Ismerd meg TennenÖnSajátMagadat és csak ha az értéktelen és szörnyű, akkor áldozd fel olyképp hogy Gyógyulsz és nem szörnyködsz! Tudod mint a KisHercegben van a rókával!


Ha meg poligámnak Tudod inkább Magad, akkor még véletlen se Legyél prostitútor csak mert a péniszedet inkább favorizálnád, mint az agyad Működhette Elméd, ami azért a Homo Sapiansnek Lényegibb szerve a kukijánál vagy csúnyácskájánál, ugye?!?


Illetve azért azt is vedd Figyelembe, hogy vegyi folyamatok és persze biológiaiak is vannak és az Élet-Korral Változó így a Szerelem milyensége is! Talán az Igaz, hogy nem kéne összetéveszteni Dolgokat azok közül, hogy a Szerelemnek is van Háromságossága -- maga biológiai nemzésre kényszereződtetés netán, de hát nyolcmilliárdan vagyunk így hát ez ki is esik azonnal! --, míg van az Esztétikai Igazodhatás és Etikai Igazulódhatás is, na persze amellett amit József Attilácska is Említ, hogy napról napra újjászülnek szorgos szerveim hogy elnémuljanak! Nomos ürítő edényül gyalázni Nőcikét csak hogy fröccsinthess, hát nem épp az Etika Csúcsozata, Igaz?!?


Nos és még milliárd Válasz-Kérdődés van, de nem akarlak megijeszteni a véghetetlenségükkel!


Minden Jót tehát annak ellenére is hogy szenvedsz, bár nem vagy biztos szado-mazochista sem és nem nagyon követetelted ki ezt sem ahogyan a Létedet sem, s így ajánlgathatom hogy Te is Művelkedd a Príma Diagnosztikákkal Teljes Terápiás Tudományokat és Művészteket hátha segít enyhíthetni a kínt, ami csak arra jó, hogy jelezze hogy baj van a Boldogságok-Csúcsozatos Harmóniákkal és tessék visszakapsztkodni beléjük, különben dezorganizálódik a Szervezet!

2022. jún. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem annyira, de nekem 20 ev utan is gyakran eszembejut az elso baratnom :D szarugy
2023. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!