Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan, miként lenne érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, miként lenne érdemes cselekednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Korábban már írtam ide regényeket, most nem szeretnék.

Rövidebb verzióban a főbb kérdésem:


Mikor/Hogyan közöljem a szakítást?


Kérlek, szavazásnál jelezd a véleményed, ha pedig tudsz tanácsot adni, szívesen várom mind hozzászólásban, mind privátban.


(Néhány mellékinfó)

-Bántalmazó, Mérgező kapcsolat, ahol a Férfi a szenvedő fél

-Csak és kizárólag "táv" szakítás jöhet szóba, mégpedig ezért:

--Próbáltam már szakítani Vele, de mindig jött egy nagyon masszív érzelmi-lelki zsarolással, amihez a mai napig nem tudtam elég erős lenni.

--Ilyenkor hajlamos olyan dolgokat művelni, hogy rosszul lesz (feltehetően szándékosan), majd hívni kell Neki orvost vagy csak azonnal segíteni gyógyszerrel, ha épp ott vagyok. (Semmikor máskor nem volt ilyen baja, de szívgyógyszere van, ez kerül elő ilyenkor).

--Bizonyos dolgokra hivatkozik, melyek esetében egy normális, valamilyen érzésű embernek összeszorul a szíve, erre játszik, ezt használja ki

--Legutóbb azt mondta, hogy nem kellene aggódnom, hogy ha lenne rá módja és úgy alakulna, akkor simán fegyvert fogna rám (hogy elérje amit akar)

--Lehord a sárgaföldig, megaláz, majd jönnek a "szeretet gömbök" és a hirtelen nagy törődés, hogy megpuhuljak és ne akarjak lépni

--4 éves kapcsolat, de eddig minden hiába, még gyengébbnek érzem magam, mint korábban szóval a személyes szakítás nem opció nekem (nincs nála cuccom)

--Nem tart normálisnak, mert fiatalabbként nem feltétlen azok az álmaim amik Neki.

--Nem szeretném megbántani, de tudom, hogy lehetetlen.

--Szabadulni akarok, mert ez csak rosszabb lesz, visszagondolva folyamat, minden igérgetés után rosszabbodott.

--Nagyon itt az ideje lépnem, a családom tönkreteszem, saját magam is tönkre megyek, majdnem megöltem valakit nemrég figyelmetlenség miatt autóval (ez járt pont a fejemben, hogy miket vágott hozzám, sajnos rosszkor jött és jött is a baj)

--Tudom, hogy még ez a szakítás sem lesz könnyű, biztos fog fájni is valamennyire, de érzésem szerint hamar felszabadulok és minden jóra fordul.

--Hogy kerekedjek felül a még meglévő érzéseimen (amik lehet hamisak, csak a félelem teszi), ill. hogyan zárjam ki az előre fellépő rossz érzést?

--Szerelmemnek hív ha éppen olyan hangulata van és nem oszt ki vagy zsarol ok nélkül, emellett, hogyan kivitelezhető? Próbáljam leépíteni kicsit, vagy derült égből villámcsapás módjára?

--Sajnos ilyenkor tudok határozott lenni, hogy ELÉG VOLT, de mikor közel kerülök ahhoz, hogy tegyem, nagyon elgyengülök és halogatom. Nem vagyok Vele boldog, félek is tőle, nem tűrhetem tovább, hogy úgy bánjon velem, mint egy lábtörlővel, és akkor kedves, ha épp kedvére teszek. (Megcsinálom a házimunkát az Ő lakásában, bevásárolok, mosogatok, stb..)

Ha valami nincs meg, már jön a morcoskodás.


Személyes opció semmiképp nem jöhet szóba, lehet emiatt gyengének, inkorrektnek, személytelennek, gyávának, stb.. bélyegezni, de az élje át a mindennapos érzelmi zsarolást. (Örülök, hogy eddig el tudtam jutni, hogy véget kell vetnem ennek, mielőtt a saját életemnek vetek véget (nem opció, senki nem ér ennyit negatív értelemben)).

--


Nagyon hálásan Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta, aki reagál. Bárkinek bármi kérdése, írjon nyugodtan.



2022. jún. 28. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Messengeren, napközben mikor érdeklődik, hogy mikor megyek, később kulcsot postaládába bedobva
Messengeren reggel, amíg még alszik, erre ébred, kulcs bedoba, (hagyjam-e reagálni)
"Közvetetten személyesen", reggel mikor felkelek hagyva egy cetlit az asztalon, ill. kulcsot (de így a lakás bezáratlan maradna)
Messengeren csak úgy bármikor
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul lesz lwgyen ott vele valaki

Akkor szakitanék amikor az anyjával vagy barátaival van es nem szemelyesen aztan tiltas

2022. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren csak úgy bármikor, de utána tiltsd le mindenhonnan.
2022. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írom le a véleményem inkább válaszolok tömören egyszerűen.

Először dobd be hozzá a kulcsot majd messengeren szépen írd le neki őszintén hogy miért szakítasz. Majd törlés tiltás mindenhonnan is. Ha keresne bárhol, ne vedd fel, ne engedd be és ne is válaszolj neki sehol.

2022. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár megijedj egy ilyen kattant baromtól. Azért használ lábtörlőnek,mert hagyod neki. Mondd meg hogy vége, akár egy nyilvános helyen, köszönj el és távozz. Majd letiltod mindenhonnan.
2022. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell húzni az időt. Bármikor, bedobod a kulcsot a ládába, és írsz neki üzenetet, hogy ott találja, ne keressen többet. Még regényt sem kell írni, ha többször nekifutottatok már, csak hogy ennyi volt.
2022. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobd be a kulcsot, messengeren írd meg utána, majd azonnal tiltsd is mindenhol, hogy reagálni a se tudjon.
2022. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kulcs bedob, messengeren megír, tilt. Ennnyi.
2022. jún. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Következetesség, a kulcsszó. Tehát, amikor nincs otthon, elcuccolsz, kulcsot postaládába bedobod, rövid üzenet és letíltod mindenhol.

El fogja játszani az összes Oszkár díjas főszerepet, mindenféle módon keresni fog, de te ne reagálj semmire. Ez sokáig fog tartani, 1 év is lehet, de ha betartod, akkor meg tudsz szabadulni tőle, egy idő után fel fogja adni. Ki kell tartanod, te kell erős legyél, ne inogj meg.

Ez egy függőség, amit le kell tegyél, ő is.

2022. jún. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
A kapcsolat lenyege a drama. Ez viszi tovabb. Vezetes kozben is ez megy, mindig ez megy. Ha letiltja nem marad ete. Ebbol szerintem jelenleg nincs kiut. Tenyleg gyenge vagy es ezen kivul nincs eleted.
2022. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!