Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 50 éves pasi vagyok, volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves pasi vagyok, volt egy 3 éves kapcsolatom,10 évvel fiatalabb a hölgy.Most úgy tűnik, hogy vége lesz.Ti élnétek ebben a kapcsolatban tovább?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szerettem, ő szeretett. Talán ez még ugyanúgy igaz ma is mindkét részről. Egy éve eljegyeztem 2 év kapcsolat után, de a gyűrűt nem is hordta.Nem volt hajlandó hozzám költözni.Nem velem él,csak hetente találkozunk háromszor,négyszer.Többnyire az van,hogy nálam alszik munka után,mert tőlem 30km-re van a lakása,az én városomban dolgozik. Van egy 20 éves fia, aki vele él.Alig látják egymást, mert a fiú alig van otthon.Ha otthon van,akkor is behúzódik a szobájába, vagy a haverokkal söröznek otthon,és megy bulizni a haverokkal hetente többször is.Egy éve tervezgetem vele,hogy összeházasodunk.Azt mondta többször,hogy ha ez kell a boldogságomhoz,akkor hozzám jön, bár neki rossz véleménye van a házasságról.Pár hete meg akartam vele beszélni az esküvőt.Kijelentette,hogy neki jó így,ahogy van.Hallani se akar házasságról.Nem akar elköteleződni senki mellett.Én pedig elmondtam,hogy én mit szeretnék.Elköteleződést egymás mellett,házasságot,komoly kapcsolatot.Azóta mosolyszünet van.Rájöttem,hogy nem szeret annyira ezek szerint,hogy elköteleződjön mellettem.Azt mondja,hogy szeret,de nem tudom így elhinni...Van sok pozitív élményünk együtt a 3 év alatt,de elég hisztis is(már megszoktam). Szóval szerettem,ezért szerettem volna feleségnek,komoly kapcsolatot.Ő még nem készült fel erre,ezt mondta,a házassággal elijesztettem.

2022. júl. 4. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
Én hagynék még neki egy kis időt,max 1 hónapot
Menjen a francba,a hozzáállásával komoly bajok vannak.
Menjen, mert veled kérdezővel van baj.
21 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem miért nem lehet nyugalomban, boldogságban élni esküvő nélkül.

Egy papír miatt majd jobban fog szeretni vagy te őt?

Attól hogy házasok vagytok közel sem biztos hogy ez egy sírig tartó szerelem marad. Nem hiába van válás , hiszen az esküvő nem.garancia semmire.

30 eves nő vagyok , teljesmértékben feleslegesnek és pénzkidobásnak tartom az esküvőt. Ha valaki ettől teszi függővé a kapcsolatunkat akkor részemről mehet is a pics.ába

2022. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek az előttem szólóval,az a papír semmit nem jelent,

csak bonyodalmakhoz vezet.Ha nem vagytok fiatalok,akiknek ez az

első házassága,teljesen fölösleges.El kell engedned magadban hogy

egy kapcsolat csak így válhat komollyá,vagy teljessé.

Ezt csak te gondolod. A pertnert is meg lehet érteni,

ha rossz tapasztalatai vannak,ugyanakkor nőként nekem

nagyon imponálna ha valaki ennyire ragaszkodna hozzám.

De nála lehet hogy egész mást vált ez ki...Ami viszont

nem tetszene nekem sem,az az hogy nem élnénk együtt.

Ez az éjszakázás a másiknál, ez nem jön be.

Így nem lehet meghitten együtt ébredni, élni. Miért nem

költözik hozzád,legalább a nagyfiú is kedvére élhetne.

Neki pedig közelebb lenne a munkahelye.

2022. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha osszekoltozni sem akar, akkor te miert akarsz hazassagot? Vagy ezzel probalod kieroszakolni az osszekoltozest? Ki kell abranditsalak. Te vagy bufelejto vagy, vagy erdekbol van veled, amig nem talal mast. Szerintem ezt te is tudod, csak felsz beismerni.
2022. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Ki vagy használva szerintem és kihajítanám e libát, aludjon más szálláson.

Semmi értelme házasságnak egy "ilyennel", együtt se éltek...kukába vele.

2022. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Ha szeretitek egymást, elégedj meg ennyivel. 50 éves vagy, örülj hogy van egy nőd aki szeret.
2022. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
#4: Van lakása, te szerencsétlen :D
2022. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

6

Az "az", aki téged szült...a kérdező lakása közelében dolgozik-ő viszi munkába...te "xxxx".

2022. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

2-esnek..

Ha együtt élnénk, és boldogan,akkor talán elengedném ezt a házasság dolgot.De én összekapcsoltam a kettőt.Nem csak azt kértem,hogy ha szeret,és komolyan gondolja velem a kapcsolatot,akkor házasodjunk össze,hanem,hogy egyben költözzünk is össze,vagyis akkor hozzám.De megismételte,hogy "neki az az otthona, és mindig az is marad,meg kell értenem".Nekem a házasság nem a papírról szól,hanem az összetartozásunk megerősítéséről, érzelmi biztonságról.Ő abból indul ki,hogy rossz volt a házassága,és fél tőle.Tudja,hogy én jó ember vagyok,más vagyok,de akkor se akar.Csakhogy még 1 hónappal ezelőtt is ő mondta szerelmesen,hogy hozzám jön feleségül.Ha konkrétan eljön az ideje,hogy akkor lépjük meg,akkor kihátrál,és hagyja inkább hogy szakítsunk.Hiányzok neki,küldi üzenetben sokszor,meg hogy szeret,de....hogy higgyek neki,ha nem akarja elkötelezni magát mellettem? a találkozásainkról csak annyit,hogy ha 6-ig dolgozik,akkor ott még eltrécselnek a kollégákkal,és 7-re jött hozzám. Nagyon sz@r dolog valakit várni,aki negyed 7-kor már ott lehetne nálam.Ha reggel megy dolgozni,akkor is este 7 felé jön,és reggel korán megy.Pedig egész nap otthon van,és is hazaérek 4-kor.Ha éjszakára megy,akkor egy puszira ugrott be,ami 5 perc.Max kávéztunk együtt és ment dolgozni.Sok szabadideje van így,van hogy egész héten 2 napot dolgozik csak.Ha hazajön a másik nagyfia is a barátnőjével,akkor meg velük akar lenni azt a pár napot,mert így is ritkán találkoznak.Sokszor azt állapítottam meg,hogy szívat.A házassággal egy lapra akartam feltenni,hogy mindenben megváltozik,hozzám költözik,több időt tölt velem,többet foglalkozik velem (nem csak aludni jön),közös programokat szervez ő is(nem szokása).

Bevallom így választás elé tettem.Ha változik a kapcsolatunkhoz való hozzáállása,akkor rendben van részemről a kapcsolat,de ehhez össze is kell házasodni. Így most nagy valószínűséggel vége lesz a kapcsolatunknak,nem látom értelmét.

2022. júl. 4. 15:49
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem kapcsolat, a fiatalok ezt ugy hivjak baratsag extrakkal.Minosegi egyutt toltott ido nelkul felesleges energiat pazarolni erre.
2022. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem akar házasodni, mert az már valamilyen szinten vagyonközösséget is jelent. Ha neki 30 km-re van egy lakása, azt gondolom nem akarja eladni, ha hozzád költözne.

Aztán ott van még a 20 éves fia is lehet, hogy őt sem akarja egyedül hagyni a lakásban. Nem azért mintha nem lehetne, mert felnőtt, de nem akarná gondolom, hogy a srác haverjai tanyát verjenek az lakásukban és piáljanak. Eladni meg szerintem nem akarja a lakást és a fiát sem tenné utcára, de hozzád sem szeretné vinni. Lehet hogy felnőtt a srác, de ezek szerint még az anyjával él, nincs más hely ahová mehetne. Így a nőnek nem csak saját magával kell foglalkozni.

Aki 40 éves kora körül kialakít magának egy megszokott életvitelt az már nehezen szokta feladni (főleg ha van gyerek is).

Szerintem ne erőltesd a dolgot ha ő nem akarja, akkor amúgy sem lesz belőle semmi.

Az is előfordulhat, hogy csapja neki a szelet egy másik pasas is. Sokszor ez is előfordul, hogy lenne másik opciója is, de nem lép mert veled van, de nem akarja lekötni magát melletted, mert ki tudja mit hoz a jövő.....

2022. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!