Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom feldolgozni a szakítást. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Minden nap csak rá gondolok,pedig már 2 hete hogy szakítottunk. Reggel gyomorideggel kelek és este gyomorideggel fekszem. Rosszul vagyok a gondolattól hogy lehet hogy már mással randizik,hogy más kell neki és nem én,és hogy sosem fog visszajönni hozzám. Próbáltam elterelni a figyelmem,beadtam az önéletrajzom nyári melóra egyetem előtt de nem vettek még fel.. úgy érzem megőrülök,a nevét meglátom valahol és görcsbe rándul a gyomrom. Nem váltunk el haraggal, nem volt drámai a szakítás de én összetörtem ő meg éli világát. Nagyon rossz érzés,valaki tanácsok?

2022. júl. 5. 20:53
1 2
 1/17 Semuhi ***** válasza:
100%
Ugyna ebben :D hány éves vagy? N vagy f ?
2022. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
18/N
2022. júl. 5. 20:57
 3/17 anonim válasza:
100%
Majd elmúlik.
2022. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakítottatok?
2022. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tanácsok:


[link]


[link]


[link]


Ennél többet / jobbakat nem igen tudsz kapni.

2022. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es: ő szakított velem,elég hülye indokot kaptam.. szerinte ellaposodott a kapcsolatunk,nem illettünk egymáshoz és meg akarta kímélni magát a későbbi mégnagyobb fájdalomtól,mert egy megérzés miatt nem látta a kapcsolatunkat hosszabb távúnak.

5-ös köszi,belenézek ezekbe a videókba

2022. júl. 5. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van kedved beszélgetni ? N
2022. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"pedig már 2 hete hogy szakítottunk. "


LOL

2022. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as,nem ez volt a lényeg. Azt pedig úgy értettem,hogy “már” 2 hete,hogy közvetlen szakítás után sokkal jobban voltam mint most,és ahogy telik az idő nem hogy jobb lenne,de egyre jobban fáj.
2022. júl. 5. 22:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A #8 vagyok. Nos, ha te szereted és váratlanul ért a szakítás, akkor ennek több idő kell, mint két hét. Nyugodtan számolhatsz jó pár hónappal. Hol jobb lesz, hol rosszabb. Közhely, de az idő majd megoldja. Jönni fog egy másik fiú.
2022. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!