Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított velem,másna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem,másnap már exénél aludt.Nem tudok másra gondolni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos 22 éves fiúként is padlóra küldött ez az egész 😔 mindent megadtam a lánynak lakás stb szerettem de nagyon . 4 hónapig voltunk együtt de én nagyon régóta szerettem már .És hétfőn szakított velem ..kedden már az exéhez utazott pestre .. engem ez annyira letablózott hogy nem is tudok másra gondolni ... kamu profilokon próbálom figyelni... fáj a szivem is .. nem eszek 4 napja ..😔 szégyen vagy nem szégyen de nincs olyan nap hogy ne sírnék miatta hogy hogy tehetett ilyet olyannal aki mindent megadott neki ..és még normális választ se kapok .. Nem tudom hogy tegyem magam túl.. Barátaimmal vagyok akk is ő van a fejembe..

2022. júl. 14. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Az idő segít, nincs más tanács. Annyi esetleg, hogy probáld meg nem figyelgetni, akarmennyire is nehez. Gusztustalan lepes volt a csajtol, de sajnos 90 szazalekuk ilyen, foleg a te korosztalyod.
2022. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Szegény fiú.


Hidd el, néhány hét és áldani fogod a pillanatot, amikor vége lett ennek az egyoldalú kapcsolatnak. Neked is lesz esélyed egészséges kapcsolatot kialakítani mással.

2022. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki h9gy lelépett es nem csal.

Az ilyenek jonnek kesobb visszasírni magukat ahogy az exéhez is ment. Varhato majd hozzas is vissza akar menni mint a kutyák.

2022. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
*hozzad
2022. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Kitartás!
2022. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Semuhi ***** válasza:
97%
Isten hozott a klubba 3 hete ebbe vagyok ... Ne nyulj alkoholhoz .... Tartsd ezt be
2022. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

töröld le a kamu profilokat, töröld le a váltott üzeneteket, képeket és tiltsd le a valós profiloddal

nehéz lesz ezt megtenni, de utána pár nap és jobb lesz

2022. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már amikor szakítottunk mondtam neki ő tiltson le .... akkor még az ölembe sírt.. és elhittem neki hogy fontos vagyok .. a kapcsolatunk alatt voltak viták de nagyon szerettük egymást... vagyis ezek szerint inkább én.. és mindig azon pörög az agyam hogy most mit csinálhatnak ..esküszöm amikor egy 2 és fél éves kapcsolatomnak lett vége, nem fájt ennyire ..
2022. júl. 14. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél ekkora papucs.
2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

“akkor még az ölembe sírt.. és elhittem neki hogy fontos vagyok .. a kapcsolatunk alatt voltak viták de nagyon szerettük egymást...”


Nem voltál az. Legyél távolságtartóbb. Nehogy még te pátyolgass olyat, aki megcsalt. Ne már… Kidobni a francba.

2022. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!