Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy nagyon csúnyán átvert az a nő, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt és úgy éreztem, hogy minden rendben van kettőnk között. Hányatott gyermekkora volt és nehéz körülmények között élt a szüleivel együtt. Én segíteni szerettem volna rajta és egy jelentősebb összeget ajánlottam fel számára, amit vonakodva, de elfogadott. Tegnap telefonon szakított velem és törölt. Úgy értesültem, hogy külföldre ment. Én azóta teljesen ki vagyok magamból fordulva. Véresre vertem az öklöm. Buktam közel 1 milliót, amit vélhetőlen sosem látok viszont és az emberekbe vetett bizalmamnak is lőttek. Mit lehet tenni ebben az esetben? Egyszerűen azt érzem, hogy mindenkit meggyülöltem és ölni tudnék fájdalmamban és mérgemben...

2022. júl. 16. 19:54
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
85%
Csak magadat gyűlöld, mert ez kizárólag a te hülyeséged volt!
2022. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjál kölcsön ennyi pénzt soha senkinek, max a saját szüleidnek. Amúgy az idő minden sebet begyógyít... meg a barátok, család segítenek. A pénzt persze buktad, 3 honapz, de 3 év után sem kéne milliós nagyságrendben pénzt adogatni senkinek, hacsak neked nem mindegy mi lesz vele.
2022. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%

Vonakodva de behúzott 🤣

Legalább tàvkapcsolat volt ?

2022. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
2: ez hogy az idő minden sebet begyógyit...Ez nekem most nagyon kevés...Azonnal akarom, mert érzem, hogy bele fogok bolondulni.
2022. júl. 16. 20:17
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Ő kérte vagy te ajánlottad fel? Egyébként senkit nem lehet megvásárolni, remélem nem csak azért adtad, hogy veled maradjon. Pénz nélkül is szakított volna veled valószínűleg, nem ezen múlott.

Egyébként nem szép így eltűnni, illett volna rendesen szakítania, de a pénzt akkor se várhattad volna vissza, hacsak nem kölcsönt adtál neki.

Azért ne bántsd magad, már tudod, hogy sose adj pénzt viszonzást várva és annyit főleg ne, ami miatt te megszorulsz.

A csajt meg felejtsd el, pont azért mert szar élete volt, neki valszeg van egy ilyen átgázolni mindenkin stílusa a túlélésért. Biztos hálás neked, csak neki más a prioritása és magát menti. Vigyázz magadra inkább, ne a falat üsd!

2022. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
5-ös. Én ajánlottam fel, de kölcsön formájában. Összeköltözést terveztük stb. Szerencsére nem szorultam meg, vannak megtakarításaim. Ettől függetlenül egy érzékeny veszteség és hatalmas csalódás. Köszönöm, hogy legalább te segítő szándékú választ adtál. Ennek ellenére sem tudom ezt csak úgy elengedni és leírni a veszteség rovatba. Hogy így palira vettek...
2022. júl. 16. 20:30
 7/50 A kérdező kommentje:
1-es? Miért kellene magam gyűlölnöm? Mert jóhiszemű voltam és segíteni akartam?
2022. júl. 16. 20:38
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Jó tanulópénz volt.

Senkibe nem lehet bízni így ilyen rövid idő alatt.

2022. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Inkább qrváztad volna el azt a pénzt. Rendes qrvákra költve nem erre a retákra.
2022. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
50%
Aljas okadek nok vannak. Es mennyi ilyet hallok. Iden enis ismerkedtem egyel, hasonlo hanyatott sorsu lany, szulei alkoholistak voltak nagyon szegenyesen elnek, en szo szerint a valagat kinyaltam. Volt hogy vittem a korhazba mikor meloba belevagta a kest a kezebe, elvittem hotelbe, kozos progik stb, vartam ra fel orakat minden nap a meloba, mindig vittem neki amit szeret, aztan kiderult hogy csunyan atvagta a fejem, mellettem vetesforgoba kefeltek tobben... Igaz en keszpenzt nem adtam neki, max olyan 150 ezret kolthettem ra. Es utolag meg raadasul vissza is hallom hogy szapul az ismerosoknek engem. Sajnos olyan vilagot elunk ahol 100 szor meg kell gondolni mikor kivel cselekszel jot, mert altalaban az szokott a legjobban pofara esni aki a legjobb a masikhoz. Jo tett helyebe ne varj jot. Nem csodalkozom azon egyebkent hogy volt mar ra pelda hogy hirtelen felindulasbol ugy pofan veri valamelyik ferfi ilyenkor a not, hogy az arca torik. Es jogosan is. Attol fuggetlen hogy elitelem a noi bantalmazast. Jo tanulolecke volt nekem is gondolhatod hogy a legkozelebbinel 5% at nem teszem bele ennek. Es te se tedd😉
2022. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!