Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megéri újra kezdeni, ha ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra kezdeni, ha ezek a feltételek adottak?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt barátnőmmel.

A legfőbb oka annak, hogy szét mentünk az a sok vita volt,illetve ellaposodott a kapcsolat.

Most eltelt 3 hónap.

Én ezidő alatt teljesen átértékeltem a dolgokat és rá is jöttem, hogy hol rontottam el azokat.

Nála szintén ez van.

Teljesen más szemszögből látjuk mindketten a dolgokat..

Szóval ha mindketten hajlandóak vagyunk alkalmazkodni, akkor lehet értelme?



2022. júl. 19. 06:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. júl. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Fogadj el egy örök tanácsot...

Olyan írja ezt aki volt házas, voltak kapcsolatai.Soha senkivel nem szabad és nem érdemes újrakezdeni.Én sem tettem, jól jártam.

De újrakezdőknél,ismerősi-haveri körben mindig azt láttam,hogy rövid idő múlva még rosszabb lett és senki nincs azzal már, akivel újrakezd.

Nehéz ezt elfogadni, de magadnak teszel jót, ha nem újrázol !

2022. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy rá jottetek mindketten, hol rontottatok el, csak két dolog van.

Az egyik, hogy erre nem a kapcsolat után, hanem KÖZBEN kellett volna rajonni.

A másik pedig, hogy a szakítás és MINDEN veszekedés örökre nyomot hagy a kapcsolaton, hiába bekultok ki, SOSEM fogjatok ezeket elfelejteni, pláne nem három evnyit.


Én próbáltam, több kapcsolatban is, egyszer sem sikerült jól és jó ronda szakítások is lettek belőle annak ellenére, hogy az elsők nem azok voltak.


24N

2022. júl. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én optimista vagyok,

Ha mindketten változtattok, akkor igen.

A stresszt meg vezessétek le valami sporttal.

2022. júl. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az eszem nekem is azt mondatja, hogy ne..

De valahogy még mindig nagyon "szeretjük" egymást.

2022. júl. 19. 06:26
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát ha az eszed is nemet mond, akkor nincs kérdés, megválaszoltad magadnak. 3 hónap alatt nem lehet magadban elrendezni olyan dolgokat, amik 3 év alatt alakultak ki. Változni lehet, csak ehhez nagy önismeret kell, ami nem lesz meg ennyi idő alatt. Nem tudom mik voltak a szituk, amik miatt ellentétek voltak köztetek, ti tudjátok, meg lehet próbálni, ha akatjátok mindketten, csak vedd azt számításba, hogy ha megint nem működik, akkor a viták mélyebbek lesznek, az esetleges szakítás meg sokkal durvább.
2022. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm, akinél működött az újrakezdés, ugyanakkor másoknál az jellemző, hogy sokkal rosszabb lett utána a kapcsolat. Személy szerint úgy gondolom, hogyha egy kapcsolat annyira rossz volt, hogy nem tudtátok megoldani és helyette a szakítást választottátok, akkor rövid időn belül nincs értelme újrakezdeni. 3 hónap nagyon kevés a változáshoz.
2022. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben 2x kezdtem újra:

Egyszer, 22 évesen egy pár hónapos kapcsolatot 1 hónap után. 2 hónap után újra vége lett.


A második most 34 évesen egy 2 éves kapcsi volt és fél év után lett újrázva. Az még fél évig tökéletesen működött, aztán derült égből villámcsapásként a nő félrek*rt...


34F

2022. júl. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
86%
Van az a töltöttkàpis hasonlat,tudod...
2022. júl. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Én hasonló szituációban barátság extrákkal maradtam az exel. Pár hét után nem volt izgalmas és már a szex is elmaradt, utána ritkultak a találkozások, majd szépen találkoztam egy lánnyal és az exel megbeszéltük,hogy ebben ennyi volt a következő lányt pedig már el is jegyeztem..

Próba szerencse,felnőtt emberek vagytok döntsetek okosan.

2022. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!