Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után visszaköltöznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után visszaköltöznétek a szüleitekhez?

Figyelt kérdés

7 éves kapcsolat véget érne és önerőből kellene a továbbiakban fenntartanod magad, eddig ugye közösen fizettetek mindent.


Ezek után havi 30 ezer forintod maradna (minden számla/lakbér/háziállat kifizetése után) kajára, akkor bevállalnátok, hogy ennyire kevés pénzből jön ki a kaja vagy visszaköltöznétek a szüleitekhez addig, amíg be nem fejezitek az egyetemet (2 év) és nem lesz jól fizető állásotok?



Ha egyik se, akkor milyen megoldást lehetne választani?



2022. júl. 24. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, majd a híd alá.
2022. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen világ és rezsi árak elé nézünk, elég sokan és sok generáció fog együtt élni a jövőben egy fedél alatt. Vége lesz a tingli-tangli dugunk és szórakozunk életnek...
2022. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hazaköltöztem 2x is.


Eddig 2 komolyabb kapcsolatom volt ahol együtt éltünk összeköltöztünk, mindkét alkalommal albérletbe.


Mikor szétmentünk sok volt és felesleges pénzkidobás.


Így pár hónapon belül hazaköltöztem.


most viszont ilyen árak mellett egyből hazaköltöznék.

Igaz már csak 1 szülőm él, és tesóm sem lakik otthon , és családi ház.

2022. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem több lakásom van kiadva, de elgondolkoztam rajta hogy eladom őket. A legtöbb albérletben élő ember csak fiatal pár akik próbálják élvezni a szabad életet, vagy pedig csóró, akik soha nem fognak saját lakást venni. Ez nem negatív jelző volt vagy degradáló, de ez a legjobb szó rájuk. A rezsi árak hamarosan olyan szintet ütnek meg, hogy vége a szárnypróbálgatásoknak, meg a hónap végéig kihúzzuk a fizetést korszaknak.


Majd most rengeteg fiatal otthon marad, még ha akar sem fog tudni elköltözni. Én szeptembertől 6 havi kauciót kérek, ugyanis ha valaki átlépi a 144 köbmétert gázból, és beleszalad egy 250-300 köbméterbe, az már nem fogja tudni kifizetni.


Szóval kérdező! Én vissza költöznék a szüleimhez, jóban vagyunk, családi ház, elkel nekik is a segítség, így mindenki jól jár valahol. Nem szégyen, sőt okos elgondolás!

2022. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én költöztem már haza 7 év kapcsolat után. Nem az anyagiak miatt inkább a lelki dolgok miatt. Bánni bánom, mert lemondtam egy nagyon jó albérletről, de akkor abban a helyzetben ezt láttam a legjobb döntésnek.


26L

2022. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én tuti vissza mennék. Ha bármi baj van akkor ahhoz a 30 ezerhez is hozzá kell nyúlni, és akkor miből eszel? Nem éri meg ekkorát kockáztatni. Az sem megoldás ha a szülők támogatnak hogy fizetni tudd az albérletet, vagy küldik a kaját minden héten hogy enni tudj. Akitől bérled majd a lakást azzal sem lenne korrekt, mert neki sincs biztosíték hogy Te maradni fogsz, és még az is a pakliban van hogy emelni akar egyszer a lakbéren, és akkor ott vagy, hogy még kevesebb pénzed marad. Két lehetőséged van még, az egyik hogy vagy vállalsz másodállást és fizeted az albérletet tovább egyedül, vagy a párod marad a lakásban, te elköltözöl és csak szobát bérelsz.

Alaposan át kell gondolni.

2022. júl. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ateusz ***** válasza:
Én 4 év után hazaköltöztem, de csak pár hónapra, amíg összeszedtem magam. Tudtam nekik segíteni a ház körüli és a kerti munkákban, és nekem is könnyebb volt újra talpra állni lelkileg.
2022. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha visszavennének és nem lenne belőle balhé, visszamennék. Anyagiakban, ha kérik, beszállnék, amúgy félretenném a “lakbérpénzt”. (Lásd a mostani helyzetet.. jó, ha lesz tartalékod).
2022. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!