Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék erőt gyűjteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék erőt gyűjteni ahhoz, hogy szakítsak a nárcisztikus partneremmel?

Figyelt kérdés
Többször megpróbáltam, de mindig sikerült a Hoover technikával visszakönyörögnie magát.

2022. júl. 28. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom. No contact.
2022. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol leirják hogy a stressz váltja ki azt hogy ujra szomjazol a jo szakaszokra szerelemre.


Azaz ha picsogsz miatta hogy ó nincs már, a terveink nincsenek.mar vagy ellenkezoleg provokal idegesit teged vagy radhajt, vagy csak meglatod a képét valahol az mind az agynak egy stresszfaktora.

Ami meg kiváltja azt hogy megszintesd azaz béke legyen es szeretet.

Mint a drog mikir fent vagy aztan elvonasi tunetek jonnek



Traumatikus kotodes

[link]


Traumatikus kotodes megtörese

[link]

2022. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Rey a legalkalmasabb Jedi mester erre a célra. Elvileg a Tatuinon van, ott látták legutoljára.
2022. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még mindig kapcsolatfüggő vagy
2022. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most letiltottam mindenütt. Azt tudja, hogy hol lakom, de hiába jön ide, nem nyitok ajtót.
2022. júl. 28. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolj bele, most még könnyű, vagyis könnyebb.

Nekem már a férjem egy ilyen ember, van egy gyerekünk, már nem mehetek sehova, ellenőrizget, fenyeget, elválni lehetetlen. Gyűlölöm az életet.

40 múltam, de soha nem tudom elhagyni, mert zsarol, fenyeget, undorító.

Néha megfordul a fejemben hogy kiteregetek, le járatom a munkahelyén (vezető beosztásban van), de legfeljebb azzal védekezne hogy bolond vagyok.

Nem válhatok el, azt mondta elveszi a gyerekemet, azt mondta ott lesz mindenhol, soha nem fogok megszabadulni tőle, azt mondta bezárat egy elmegyógyintézetbe.

Mindennel fenyeget, hogy ne hagyjam el. És minden amit én értem el, az semmi mert az ő érdeme. Minden.

Gyakorlatilag egy fogyatékos nő vagyok, aki senkinek sem kell, meg kell értenem, hogy csakis kizárólag neki. 19 évvel idősebb. Több diplomás, kedves aranyos megnyerő ember és senki nem tudja hogy milyen patkány.

Mit csináljak?......

2022. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: Jesszusom. Akkor én még szerencsés helyzetben vagyok, mert nincs közös gyerek és igazából semmivel nem tud megfenyegetni. Azért bepróbálkozott, azt írta emailben, hogy "Csillagom csak úgy nagyon halkan jegyzem meg hogy többet tudok rólad mint te rólam....

És ha szórakozni akarsz velem akkor neked több veszíteni valód van..."

2022. aug. 6. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet akkor veszíted, ha vele maradsz.
2022. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen veszíteni valódi lenne?

Bena fenyegetozes

2022. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!